Nowa płyta Calvina Harrisa 2014 - Motion: lista gości i piosenek. Kiedy premiera? [VIDEO]

2014-10-08 14:16

Na nowej płycie Calvina Harrisa pt. Motion pojawi się plejada gwiazd muzyki. Sprawdź listę piosenek oraz datę premiery nowego albumu szkockiego didżeja na ESKA.pl

Nowa płyta Calvina Harrisa 2014 - Motion: znamy listę gwiazd, które pojawią się na albumie. Sprawdź tracklistę i datę premiery Motion od Calvina Harrisa na ESKA.pl.

Ellie Goulding, Gwen Stefani, Hurts, Haim i John Newman to niektóre gwiazdy, które usłyszymy na nowej płycie Calvina Harrisa. Na swoim czwartym albumie didżej i producent postawił na współpracę z najgorętszymi nazwiskami światowej sceny muzycznej. Premiera płyty Motion odbędzie się 4 listopada 2014.

Poza najnowszym hitem Blame, na płycie znajdą się także znane już hity: numer 1. z początku tego roku Under Control (kolaboracja z Alesso i duetem Hurts) oraz hit lata Summer.

Pełna tracklista nowej płyty Calvina Harrisa - Motion:


1. Faith
2. Under Control (w/ Alesso Feat. Hurts)
3. Blame (feat. John Newman)
4. Love Now (feat. All About She)
5. Slow Acid
6. Outside (feat. Ellie Goulding)
7. It Was You (w/ Firebeatz)
8. Summer
9. Overdrive (w/ Ummet Ozcan)
10. Ecstacy (feat. Hurts)
11. Pray To God (feat. Haim)
12. Open Wide (feat. Big Sean)
13. Together (feat. Gwen Stefani)
14. Burnin (w/ R3hab)
15. Dollar Signs (feat. Tinashe)


Calvin Harris - Blame ft. John Newman
RC

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze