Nowa płyta Calvina Harrisa 2014 - Motion: lista gości i piosenek. Kiedy premiera? [VIDEO]

2014-10-08 14:16

Na nowej płycie Calvina Harrisa pt. Motion pojawi się plejada gwiazd muzyki. Sprawdź listę piosenek oraz datę premiery nowego albumu szkockiego didżeja na ESKA.pl

Nowa płyta Calvina Harrisa 2014 - Motion: znamy listę gwiazd, które pojawią się na albumie. Sprawdź tracklistę i datę premiery Motion od Calvina Harrisa na ESKA.pl.

Ellie Goulding, Gwen Stefani, Hurts, Haim i John Newman to niektóre gwiazdy, które usłyszymy na nowej płycie Calvina Harrisa. Na swoim czwartym albumie didżej i producent postawił na współpracę z najgorętszymi nazwiskami światowej sceny muzycznej. Premiera płyty Motion odbędzie się 4 listopada 2014.

Poza najnowszym hitem Blame, na płycie znajdą się także znane już hity: numer 1. z początku tego roku Under Control (kolaboracja z Alesso i duetem Hurts) oraz hit lata Summer.

Pełna tracklista nowej płyty Calvina Harrisa - Motion:


1. Faith
2. Under Control (w/ Alesso Feat. Hurts)
3. Blame (feat. John Newman)
4. Love Now (feat. All About She)
5. Slow Acid
6. Outside (feat. Ellie Goulding)
7. It Was You (w/ Firebeatz)
8. Summer
9. Overdrive (w/ Ummet Ozcan)
10. Ecstacy (feat. Hurts)
11. Pray To God (feat. Haim)
12. Open Wide (feat. Big Sean)
13. Together (feat. Gwen Stefani)
14. Burnin (w/ R3hab)
15. Dollar Signs (feat. Tinashe)


Calvin Harris - Blame ft. John Newman
RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE