Nowa płyta Britney Spears 2013: piosenka z Sią Furler gotowa! Jak kawałek ocenia sama Brit? [VIDEO]

2013-08-23 15:39

Britney Spears przygotowaniami do premiery swojej nowej płyty na jesień 2013 chwali się co jakiś czas na Twitterze. Tam też opublikowała wpis na temat swojego duetu na ósmy album z Sią Furler. Co wokalistki stworzyły w studiu nagraniowym? Sprawdź!

Informacje o nowej płycie Britney Spears na 2013 rok coraz częściej pojawiają się w sieci a ostatnio uwagę fanów przykuł wpis Brit na Twitterze o jej duecie z Sią Furler. Okazuje się, że panie są już po wspólnej sesji nagraniowej na ósmy album Britney. Numer, który stworzyły to jak twierdzi sama Spears jeden z jej najlepszych kawałków, jakie ostatnio miała okazję śpiewać.

Sia, piosenka jest przepiękna, ale równocześnie łamie moje serce. Za każdym razem, gdy jej słucham wywołuje we mnie tyle emocji - tweetnęła Britney Spears 20 sierpnia 2013 roku w stronę swojej australijskiej koleżanki z branży, która wcześniej w podobnym wpisie pochwaliła jej wokal.

Czy to właśnie duet Britney Spears z Sią Furler będzie pierwszym singlem z nowego krążka pop gwiazdy? Tego dowiemy się 17 września 2013 roku, kiedy to skończy się wielkie odliczanie na oficjalnej stronie artystki. Więcej o tym w artykule z linkiem poniżej.

>>> Nowa płyta Britney Spears: ruszyło wielkie odliczanie! Co stanie się 17 września 2013 roku? [VIDEO]


Zobacz Everytime - Britney Spears!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze