Nowa płyta Beyonce i Jay Z 2015: po wspólnej trasie, czas na wizytę w studiu [AUDIO]

2014-09-18 15:51

Nowa płyta Beyonce i Jay Z ma być ich wspólnym dziełem. Chcielibyście usłyszeć cały album z utworami duetu Beyonce i Jay Z? Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl

Nowa płyta Beyonce i Jay Z 2015 - życzenia fanów mogą niedługo stać się rzeczywistością. Słynna para rzekomo pracuje nad wspólnym albumem. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Beyonce i Jay Z mają już na swoim koncie duety oraz wspólną trasę koncertową. Teraz nadszedł czas na całą wspólną płytę divy muzyki pop i rapera. Tak przynajmniej twierdzi DJ Skee z amerykańskiej rozgłośni Dash Radio. Dziennikarz nie podaje źródła swojej wiedzy, dlatego należy na razie podejść do ten informacji z rezerwą.

Duetu Beyonce i Jay Z można było do tej pory usłyszeć już w takich utworach jak Crazy In Love, Bonnie & Clyde, czy też Part II (On The Run). Beyonce sugerowała w ostatnim czasie, że niedługo wyda nowy materiał. Niektóre źródła podają, że ma to być kontynuacja wydanego bez zapowiedzi albumu pt. Beyonce. Krążek osiągnął wielki sukces pomimo braku wcześniejszej promocji.

Nie wiemy, czy wspólny album duetu Beyonce i Jay Z cieszyłby się podobną popularnością, ale z pewnością byłby gratką dla wszystkich fanów muzycznej pary.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Beyonce, koniecznie zobaczcie filmową biografię artystki Beyonce - droga do gwiazd na eskaGO - legalnie i zupełnie darmowo >>> http://www.eskago.pl/vod/film/504/beyonce_-_droga_do_gwiazd

Chcielibyście usłyszeć całą płytę ze wspólnymi piosenkami duetu Beyonce & Jay Z?


Jay Z ft. Beyonce - Part II (On The Run)RC

Najnowsze