Nowa piosenka Margaret - Start a Fire. Teledysk coraz bliżej. Zapowiada się sportowy klip? [VIDEO]

2014-08-08 14:15

Margaret pracuje nad nowym teledyskiem. Klip do utworu Start a Fire będzie promować Mistrzostwa Świata w Siatkówce. Już niedługo nowy teledysk Margaret Start a Fire trafi do sieci, a sama piosenkarka stanie się znana fanom siatkówki na całym świecie. Czy Margaret będzie drugą Shakirą?

Margaret pracuje nad teledyskiem do utworu Start a Fire. Zarówno utwór jak i klip będą promować Mistrzostwa Świata w Siatkówce. Czy to oznacza, że Margaret stanie się drugą Shakirą? Teledysk będzie promować wielką imprezę sportową, którą zobaczą miliony ludzi na całym świecie. Przypomnijmy, że Shakira nagrała utwór Dare La La La, który promował Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Dodajmy jeszcze, że autorką tekstu Start a Fire jest sama Margaret.- Bardzo się cieszę, że dostałam taką szansę. To było dla mnie duże wyzwanie, żeby coś takiego stworzyć, bo to coś czego się nie robi na co dzień. Tu najważniejsi są przede wszystkim kibice i to, żeby się dobrze bawili, żeby przez muzykę mogli dopingować – powiedziała w wywiadzie dla telewizji Polsat Margaret.

A tak oto ostatni teledysk Margaret, który ma szansę na wygraną w Eska Music Awards 2014 w kategorii Najlepsze Video
>>>Margaret wśród nominowanych do Eska Music Awards 2014. Jak oddać na nią głos?<<<Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze