Nowa piosenka Justina Biebera z Codym Simpsonem: zapowiedź. Nastolatki oszaleją? [VIDEO]

2014-08-04 16:21

Justin Bieber i Cody Simpson w jednej piosence. Wspólna piosenka dwóch wokalistów to nie lada gratka dla wszystkich fanek. Czy będzie wspólna płyta? Sprawdź to i posłuchaj zapowiedzi utworu na ESKA.pl

Mamy zapowiedź nowej piosenki Justina Biebera z Codym Simpsonem. Idole nastolatków połączyli siły i nagrali wspólny utwór. Czy będzie wspólna płyta Justina i Cody'ego? Posłuchaj zapowiedzi duetu Justin Bieber  - Cody Simpson na ESKA.pl!Cody Simpson pochwalił się efektem współpracy z Justinem Bieberem na Instagramie. Piosenkarz wstawił tam filmik z fragmentem ich nowej wspólnej piosenki. Dźwięk nie jest najlepszej jakości, ale to co  można usłyszeć, brzmi bardzo obiecująco. Simpson i Bieber postawili na akustyczne dźwięki oparte na brzmieniu gitary.


Wspólna piosenka Justina Biebera i Cody'ego Simspona - czy może być coś bardziej ekscytującego? Tak! Jest szansa, że ze współpracy Justina Biebera z Codym Simpsonem wyniknie coś więcej niż tylko jeden utwór. Cody zdradził, że spędził z Justinem w studiu nagraniowym aż dwa tygodnie. Wokalista przyznał, że efekty ich wspólnej pracy poznamy jeszcze w tym roku.


Chcecie więcej wspólnych kawałków Cody'ego i Justina?


Justin Bieber - As Long As You Love Me ft. Big Sean

RC

Najnowsze