Nowa piosenka Drake’a hitem TikToka. Jak wykonać taniec do Toosie Slide? Zdradzamy krok po kroku

2020-04-06 13:36
Drake
Autor: ROBYN BECK/AFP/East News

Drake wypuścił nowy utwór. Okazuje się, że taniec do nowego hitu stał się viralem w aplikacji TikTok. Toosie Slide, bo tak nazywa się nowy trend, podbija serca twórców. Jak poprawnie wykonać taniec Toosie Slide? Tłumaczymy Wam krok po kroku!

Drake 3 kwietnia wydał swój najnowszy singiel zatytułowany Toosie Slide. Utwór bardzo szybko stał się nie tylko muzycznym hitem, ale też viralem na TikToku. Tancerka, która współpracuje z Drake’iem, jako jedna z pierwszych postanowiła zatańczyć do nowego hitu rapera. Skąd taki szybki sukces? Ekipa Drake’a zaznacza, że to bardzo prosty układ, który spodoba się każdemu. W rozmowie z Rolling Stone, raper wspomniał, jak rozpoczęła się historia tego trendu. Okazuje się, że zaczęło się od jednego SMS-a i prośby o nagranie krótkiego filmiku. 

Dostałam takiego SMS-a z prośbą o wymyślenie układu. Teraz w trakcie społecznej kwarantanny, każdy może poczuć się jak na scenie. Możemy się zrelaksować i zatańczyć ten krótki układ

- mówi magazynowi Rolling Stones Toosie, tancerka Drake’a.

Jak odwzorować taniec do najnowszego utworu Drake'a Toosie Slide? Zdradzamy Wam to poniżej.

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jak zatańczyć do Toosie Slide? 

Najnowszy trend skierowany jest absolutnie do wszystkich użytkowników TikToka. Drake podkreśla, że taniec jest bardzo, ale to bardzo prosty. Oto wyjaśnienie krok po kroku, jak wykonać choreografię do hitu Drake’a. Najpierw zrób krok w prawo, podnieś nogę i złap ją ręką, później krok w lewo i wykonaj tą samą czynność. Następnie zrób ślizg do boku i powtórz to samo. Do tego możesz, dołożyć różne ruchy rękami. Prawda, że proste? A tak wygląda to w praktyce.

Najnowsze