Nowa piosenka Avril Lavigne - Fly na 2015 Special Olympics: kiedy premiera? [VIDEO]

2015-01-16 14:30
Nowa piosenka Avril Lavigne - Fly na 2015 Special Olympics
Autor: fot. Bulls Nowa piosenka Avril Lavigne - Fly na 2015 Special Olympics

Avril Lavigne nagrała piosenkę pt. Fly, która została hymnem Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych Los Angeles 2015. Oprócz tego gwiazdą przygotowuje inną niespodziankę dla swoich fanów. Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Avril? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl  

Avril Lavigne nagrała nową piosenkę pt. Fly. Nieopublikowany jeszcze utwór został hymnem 2015 Special Olympics w Los Angeles. Kiedy nastąpi premiera kawałka? Sprawdź szczegóły dotyczące nowości od Avril już teraz - na ESKA.pl.

Avril Lavigne przygotowuje nowości muzyczne dla swoich fanów. Kanadyjska piosenkarka nagrała z myślą o swojej fundacji The Avril Lavigne Foundation utwór Fly, który opowiada o jej podopiecznych. Z oficjalnego oświadczenia wynika, że piosenka została również hymnem XIV Światowych  Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych 2015. Odbywająca się w tym roku w Los Angeles impreza to zawody sportowe dla zawodników z upośledzeniem umysłowym. Wydarzenie potrwa od 25 lipca do 2 sierpnia w Los Angeles.

Singiel Fly ujrzy światło dzienne najpóźniej w lipcu. Avril na początku stycznia podzieliła się na Twitterze fragmentem tekstu tej pisoenki: Just reach up, don't give up until you've touched the sky. Just reach up, don't give up until you've realized that we were all meant to fly. Dla niecierpliwych fanów Avril mamy dobrą wiadomość. Artystka przygotowuje niespodziankę, która ma się ukazać już w lutym. Część fanów spekuluje, że może chodzić o obiecane przed miesiącami teledysk do piosenki Give You What You Like, która miała zostać singlem z ostatniej płyty wokalistki.

Czekacie na nowości od Avril?

Avril Lavigne - Here's to Never Growing Up

RC

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze