Donatan

i

Autor: AKPA, Facebook/Donatan

Nowa dziewczyna Donatana zachwyca głosem. Będzie drugą Cleo?

2023-03-30 15:08

Najnowsza fotografia, którą Donatan wrzucił na swoje social media, zaskoczyła wszystkich fanów producenta muzycznego. Urocza fotografia szybko skradła serca internautów i wywołała sporo zamieszania. Widać na niej śliczną kobietę, która daje muzykowi całusa w policzek. Kim jest nowa dziewczyna od Donatana? Czy ma szanse zostać drugą Cleo? Sprawdziliśmy!

Nowa dziewczyna Donatana to niebieskowłosa piękność, która już wkrótce ma szanse stać się jedną z najbardziej popularnych kobiet w naszym kraju. Producent muzyczny udostępnił na swoich mediach społecznościowych zdjęcie z tajemniczą dziewczyną, która od razu zwróciła uwagę fanów. Urocza fotografia przedstawia Donatana i piękną kobietę, która całuje go w policzek. Producent muzyczny podkreśla, że zjawiskowa dziewczyna może liczyć na jego pełne wsparcie. Kim jest nowa dziewczyna Donatana? Okazuje się, że ma wiele wspólnego z Cleo, a dokładniej z jej pierwszymi muzycznymi sukcesami.

Donatan - Nia Ross

Przed dekadą producent muzyczny przedstawił nam Cleo, która w krótkim czasie zrobiła zawrotną karierę i szybko stała się jedną z bardziej popularnych wokalistek w naszym kraju. Świadczą o tym nie tylko liczne koncerty, ale również znakomita sprzedaż płyt. Tym razem muzyk wziął pod swoje skrzydła niebieskowłosą, utalentowaną piękność. Nia Ross oficjalnie rozpoczęła współpracę z Donatanem.

Maryla Rodowicz jako dziecko. Gwiazda pokazała archiwalne zdjęcia

Jakie piosenki królują na polskich ulicach? | Dokończ piosenkę Best off

Nia Ross - kim jest?

Nia Ross to nowa podopieczna Donatana, która już wkrótce ma szanse stać się wielką gwiazdą. Producent muzyczny wrzucił na swoje media społecznościowe post ze zdjęciem, w którym przedstawia niebieskowłosą, tajemniczą kobietę. Na ten moment nie wiemy zbyt wiele o wokalistce. Jej instagram śledzi zaledwie 400 osób, a sama Nia Ross stawia dopiero pierwsze kroki na scenie. Jednak Donatan podkreśla, że jest przekonany o jej wszechstronności.

Na ten moment możemy zapoznać się z jej umiejętnościami wokalnymi jedynie za sprawą coveru hitu I'm Gonna Lose You z repertuaru Meghan Trainor.