Nowa dziewczyna Brada Pitta! Kim jest?

i

Autor: Fot. Jill Mayhew/Capital Pictures/EAST NEWS Pitt oczarowany młodą aktorką.

Nowa dziewczyna Brada Pitta jest jak Angelina ale młodszy model!

2017-10-26 19:04

Nowa dziewczyna Brada Pitta bardzo przypomina jego byłą żonę. To budzi kontrowersje. 

Brad Pitt ma nową ukochaną? Jak donoszą zagraniczne media aktora oczarowała jego młodsza koleżanka z branży. Największym hitem jest jednak to, że młodzituka dziewczyna dobrze zna Angelinę Jolie!

Ella Purnell jak Angelina Jolie?

Ella Purnell jest młodą aktorką podbijającą Hollywood. Mogliśmy ją podziwiać niedawno w Osobliwym Domu Pani Pani Peregrine. Okazuje się, że Jolie miała możliwość poznać swoją następczynię. Obie panie spotkały się na planie filmu Czarownica i zagrały... tą samą rolę! Purell wcieliła się w małą Maleficent, tym samym zostając młodszą wersją Angeliny! Plotki obiegają świat. Fani aktora wyśmiewają jego wybór. Zamiana żony na nowszy model wydaje się im bardzo oklepana. 

Nowa dziewczyna Pitta 

Zachwycona nie jest również sama Angelina Jolie. Amerykański dziennik Hollywood Life opublikował następującą informację: Jest tak oczarowany, że zatrudnił Ellę do swojego nowego projektu. Ona jest zachwycona i zaszczycona jego zainteresowaniem, powiedziała przyjaciółkom, że Brad był dla niej zawsze numerem jeden. (…) Angelina jest wściekła, nienawidzi, że Brad ugania się za kimś kto grał jej nastoletnią wersję. Dodatkowo nie podoba jej się 32-letnia różnica wieku pomiędzy byłym mężem i jego nową  znajomą. On zdaje sobie sprawę z tej różnicy wieku i wie, że ludzie będą patrzeć ona ich relację jako na kryzys wieku średniego, ale jest nią wyjątkowo zafascynowany, nie tylko fizycznie, ale uwielbia jej zabawną i błyskotliwą osobowość i niezwykłe umiejętności aktorskie. A co Wy sądzicie o wyborze aktora? 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE