Nosisz jedno z tych imion? Jeśli tak, to szybko weźmiesz ślub!

2019-04-03 14:27 A.D.
Ślub
Autor: East News / Tomasz Rytych/REPORTER

Ślub to wydarzenie, o którym wielu z nas marzy już od dzieciństwa. Wyobrażamy sobie pierwszy taniec, ceremonię i stroje, jakie chcielibyśmy założyć. O tym, kiedy go weźmiemy, decyduje wiele czynników. Niektórzy wierzą, że jest to nam zapisane już od chrzcin! Jak wpływają na naszą przyszłość imiona i kto ma szansę na usłyszenie weselnych dzwonów w niedalekiej przyszłości?

Wielu z nas zastanawiało się, co oznacza jego imię. Rodzice wybierając je dla nas, kierowali się zazwyczaj panującą modą lub własnym gustem. Czasem jednak warto dowiedzieć się, jakie cechy charakteru są nam przypisane. Niektórzy wierzą, że ma to istotny wpływ na nasze życie! Kto zgodnie ze znaczeniem imion szybko stanie na ślubnym kobiercu?

Zobacz też: Polskie imiona nadawane dzieciom za granicą. Które jest najpopularniejsze?

Nosisz jedno z tych imion? Ślub weźmiesz niedługo! 

Którzy panowie mają szansę na szybki ożenek? Będą to osoby noszące imiona: Grzegorz - gorliwy, Ignacy - mężczyzna o płomiennym sercu, Miłosz - umiłowany i miłujący, Adam - który zawsze lubi być widoczny. 

Białą suknię włożą natomiast dość szybko panie, które noszą następujące imiona: Alina - dzięki jej zdolności do zachęcania innych do działania, Amelia - najlepsza z pośród gospodyń domowych, Ewelina - ze względu na radość jaką wnosi w życie innych, Karolina - oddana mężowi i domowi. 

//towideo.pl/embed/NTcxMDY=

Najnowsze