Normani w utworach Rihanny. Jej wykonanie lepsze od oryginału?

2019-03-20 16:25
Normani
Autor: ImagePressAgency/FaceToFace/REPORTER

18 marca odbył się koncert Ariany Grande w Albany w ramach trasy koncertowej Sweetener World Tour. Zanim jednak autorka 7 Rings pojawiła się na scenie, wystąpiła przed nią Normani - była wokalistka zespołu Fifth Harmony. Piosenkarka oprócz zaśpiewania klasyków zespołu, wykonała również kilka coverów piosenek Rihanny. Sprawdź, czy jej wykonanie jest lepsze od oryginału.

Normani w utworach Rihanny. Jej wykonanie lepsze od oryginału? Normani wystąpiła na scenie w Times Union Center w Albany, zaraz przed Arianą Grande. Wykonała na żywo single Waves, Love Lies oraz kilka piosenek z repertuaru Fifth Harmony - w tym Work From Home oraz Worth It. Wokalistka zdecydowała się również zaśpiewać kilka piosenek swojej największej idolki - Rihanny.

Przeczytaj także: Dawid Kwiatkowski śpiewa hit Roksany Węgiel. Jak brzmi Anyone I Want To Be w jego wykonaniu?

Zobacz: Brytyjska gwiazda śpiewa o historii Polaków. Piękny gest

Normani zaśpiewała piosenki Rihanny

Normani zdecydowała się wykonać kilka coverów piosenek Rihanny. Według niej, wokalistka miała ogromny wpływ na jej karierę. Piosenkarka wykonała utwory: Diamonds, Where Have You Been, We Found Love, a także Run This Town. Jak jej poszło? Możecie sprawdzić na poniższym wideo:

Normani to amerykańska piosenkarka, która swoją karierę rozpoczęła dzięki udziałowi w programie X Factor. To tam powstał zespół Fifth Harmony, którego była wokalistką. Teraz skupia się na karierze solowej. Ma już na koncie numery z Calvinem Harrisem i Samem Smithem.

Najnowsze