Norbert Legiec z muzyczną nowością! I Would Do Anything zachwyca słuchaczy

2020-05-20 15:17 EK
Norbert Legiec z muzyczną nowością! I Would Do Anything zachwyca słuchaczy
Autor: Materiał Prasowy/Norbert Legiec Norbert Legiec

Norbert Legiec jest nie tylko producentem muzycznym, ale również autorem tekstów oraz wokalistą. Na co dzień tworzy muzykę dance pop, future pop, Future house oraz edm. Swoimi produkcjami zachwycił już niejedną osobę, a także współpracowników Martina Garrixa. O szczegółach jego najnowszego klipu, przeczytasz na ESKA.pl.

Norbert Legiec tworzy teksty, muzykę, a ponadto jeszcze śpiewa. Na co dzień tworzy kawałki o charakterze dance pop i nie tylko. Wciąż zachwyca słuchaczy i internautów. Można zauważyć, że młodzi artyści coraz lepiej sobie radzą na rynku muzyki elektronicznej. Widać to między innymi w nowej produkcji siedemnastoletniego Norberta Legiecia, który po półrocznej przerwie powraca z nowym singlem. I Would Do Anything, bo tak nazywa się najnowszy utwór młodego wokalisty i producenta, to mieszanka wielu stylów. Główną osią jest electro house, ale nietrudno natknąć się na przyjemny wokal samego artysty. Podpytaliśmy co nieco twórcę tego numeru o szczegóły powstania tekstu do niego. Piosenka opowiada o dziewczynie, która nie ma czasu na nic oprócz przyjaciół i pracy. Chłopak, który się w niej zakochał, chciałby zrobić wszystko, aby ona też go pokochała. Mówi o tym, ile rzeczy mógłby dla niej zrobić, i stąd tytuł I Would Do Anything.

Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!

Nowości muzyczne 2020: Norbert Legiec - I Would Do Anything

Młody Polak nie zwalnia tempa. Zeszły rok był przełomowy dla jego twórczości za sprawą zaproszenia do studia holenderskich producentów Justin Mylo oraz Mesto oraz wydaniem pierwszych singli Another High oraz Feelin Me. Siedemnastolatek cały czas pracuje w studiu nad kolejnymi utworami. Jak nam zdradzi nam Norbert, kolejny materiał jest już w drodze i ujrzy światło dzienne już w połowie czerwca.

Poniżej możecie posłuchać nowego kawałka artysty.

Najnowsze