Nokaut kangura: prawdziwa historia filmu 'Kangur dusi psa'

2016-12-06 14:01
screen z filmu Man punches a kangaroo in the face to rescue his dog
Autor: fot. youtube.com / kanał ViralHog screen z filmu Man punches a kangaroo in the face to rescue his dog

Zabawny filmik, na którym mężczyzna pobił kangura, aby uratować życie swojego psa robi furorę w sieci. Sprawdźcie, jaka jest prawdziwa historia tego zdarzenia.  

Mężczyzna pobił kangura, aby uratować życie swojego psa. Filmik z Australijczykiem uderzającym kangura to jeden z największych hitów internetu ostatnich dni. Okazuje się jednak, że za tą z pozoru absurdalną i śmieszną sytuacją kryje się niezwykle poruszająca historia. Całe zajście miało miejsce w czerwcu w trakcie polowania na dziki, które Greg Tonkins urządził razem ze znajomymi dla swojego umierającego kolegi. Filmik z wyprawy miał być prezentem dla chorego na raka. Co ciekawe, mężczyzna ma kontakt ze zwierzętami na co dzień, ponieważ jest pracownikiem zoo. Być może właśnie dlatego wiedział, jak poradzić sobie z agresywnym kangurem.

>> Cleo przedstawia teledysk Na pół. To jej najlepszy klip?

Kangur dusi psa - prawdziwa historia śmiesznego filmiku

Poniżej możecie obejrzeć oryginalne nagranie z całego zajścia z mężczyzną, który uratował swojego psa przed duszącym go kangurem.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze