No Sory Tour - setlista. Jakie piosenki zaśpiewa Sanah?

2021-06-10 13:39
Sanah
Autor: Krzysztof Radzki/East News

W końcu! Sanah wyruszyła w swoją pierwszą trasę koncertową, która promuje wydaną w zeszłym roku płytę Królowa dram. Jakich piosenek mogą spodziewać się fani, którzy kupili wejściówkę na koncert? Czy gwiazda zaśpiewa utwory z najnowszego krążka Irenka? Sprawdźcie, co wiadomo o No Sory Tour.

Sanah - setlista koncertu z trasy No Sory Tour interesuje wszystkich fanów, którzy nie czekali i zdecydowali się na zakup wejściówki. Ze względu na sytuację epidemiologiczną Sanah musiała na jakiś czas wstrzymać się z koncertami. Artystka regularnie informowała o zmianach dat poszczególnych występów. W końcu jednak się udało. 7 czerwca miał miejsce pierwszy przystanek No Sory Tour. Wokalistka zaśpiewała dla wielbicieli zgromadzonych w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Fani Sanah zachodzą w głowę, czy piosenkarka będzie promować utwory ze swojego najnowszego krążka. W końcu czas, który miała pierwotnie spędzić na byciu w trasie, wykorzystała na nagranie drugiego albumu studyjnego Irenka. To właśnie z tego longplaya pochodzą takie hity jak Ale jazz!, 2:00 oraz etc. Co wiadomo o setliście No Sory Tour? 

Jak dobrze znasz Sanah?

Pytanie 1 z 9
Jakie imię i nazwisko kryje się pod pseudonimem Sanah?

Sanah - setlista No Sory Tour

Fani, którzy kupili bilety na show, nie będą czuli się zawiedzeni. Wokalistka śpiewa właściwie cały materiał ze swojej debiutanckiej płyty Królowa dram. Podczas koncertu Sanah wykonuje między innymi takie hity jak Szampan, Melodia, Królowa dram, No Sory, Siebie zapytasz, Proszę pana czy Cząstka, a także mniej znane kompozycje: Oto cała ja, To ja a nie inna, Koronki, Solo, Łezki me, Sama czy 2/10. Dla fanów Irenki również się coś znajdzie! W setliście No Sory Tour znalazły się hity Ale jazz!, etc. oraz piosenka Warcaby.

Wywiady z Radio ESKA - sanah
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze