Smutny mężczyzna

i

Autor: Canva

No Nut November - tłumaczenie. Na czym polega internetowy challenge?

2022-11-02 12:28

Mamy listopad, a to dla wielu internautów oznacza rozpoczęcie wyzwania No Nut November. Historia internetowego challenge'u sięga poprzedniej dekady, a na udział w nim coraz częściej decydują się również kobiety. O co tak właściwie chodzi? Na czym polega wyzwanie i jakie są jego zasady?

No Nut November - tłumaczenie i zasady internetowego wyzwania podrzucamy w jednym miejscu. Tworzone przez internautów challenge cieszą się sporą popularnością. Do najpopularniejszych należy właśnie obchodzony w listopadzie No Nut November. Dedykowany przede wszystkim mężczyznom trend stał się tak popularny, że z roku na rok na wzięcie udziału w nim decyduje się coraz więcej kobiet. Zainteresowanie wyzwaniem jest tak duże, że poświęcony mu hashtag #NoNutNovember trendował 1 listopada na Twitterze także w Polsce. Kwintesencja challenge'u zawiera się właściwie już w jego nazwie. Tłumaczenie No Nut November to po prostu Listopad bez wytrysku. Internetowemu trendowi poświęcone są liczne memy, a jego historia sięga już... 2011 roku. O co chodzi i czy No Nut November ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie?

Friz w WIĘZIENIU na kilka dni! Nie ma kontaktu ze światem zewnętrznym

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

No Nut November - zasady

Uczestnicy wyzwania No Nut November, które polega na abstynencji od masturbacji i seksu przez cały listopad, twierdzą, że ma ono korzyści zdrowotne i znacząco wpływa także na poprawienie komfortu psychicznego. Odmiennego zdania są jednak specjaliści. Jak podaje amerykański serwis Insider, nie ma żadnych badań potwierdzających pozytywne skutki No Nut November. Cytowana przez redaktorów urolog Rena Malik zapewnia, że udział w No Nut November nie przynosi żadnych korzyści zdrowotnych, a wręcz przeciwnie - regularny wytrysk wpływa na zmniejszenie ryzyka wystąpienia raka prostaty. 

Sonda
Co sądzisz o No Nut November?