Nitro zdradził ile sotał za walkę na Fame MMA

i

Autor: YouTube

Nitro ujawnił, ile zarobił na Fame MMA! Kwota powala na kolana

2022-04-09 15:03

Nitro śladem innych kolegów z branży zgodził się nałożyć rękawice i stanąć do walki na Fame MMA 13. Choć walkę przegrał, a na ringu nie bił się zbyt długo, to mniemać można, że nie żałuje wzięcia w tym przedsięwzięciu. Co więcej – zgodził się na kolejną walkę. W rozmowie z dziennikarzem zdradził też ile pieniędzy dostał za 7 minut spędzone na ringu. Oj rzadko się zdarza, by ktoś zbijał na minutę takie pieniądze.

Sergiusz Górski znany jako Nitro to kolejny youtuber, który zdecydował się na współpracę z Fame MMA. Poświęcił kilka miesięcy na treningi i stanął do walki z Unboxalem (Pawłem Smektalskim). Panowie zmierzyli się ze sobą na main evencie podczas 13. edycji Fame MMA w zasadach K-1. Walka trwała 7 minut i nie sposób było nie zauważyć, że Smektalski był przygotowany do starcia o wiele lepiej. Nitro oberwał kilka niezłych ciosów, a Unboxal szybko go zdominował. Jenak youtuber walki raczej nie żałuje. W końcu wystąpi na kolejnej edycji Fame MMA i zmierzy się z Xayoo.

ZOBACZ TAKŻE: FAME MMA 14 - karta walk. Kto wystąpi na gali?

ESKA XD #046 LUNCHBOX, CHARLI XCX, ZRANIONE PTAKI, NICOLAS CAGE

Ile zarobił Nitro na FAME MMA?

Górski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim przyznał, ile zarobił podczas tego krótkiego występu. Wiadome jest, że zawodnicy nie mogą podać konkretnej kwoty, ale Górki zdementował plotkę o rzekomym dostaniu półtora miliona za walkę. Zdradził, że jest to jednak ponad połowa tej kwoty. Dziennikarz nie odpuszczał i próbował jak najlepiej oszacować, ile Nitro dostanie na swoje konto bankowe od federacji Fame MMA. Udało mu się wyciągnąć od youtubera potwierdzenie, że było to „trochę więcej” niż 800 tysięcy złotych. Pewne jest więc to, że minuta w oktagonie wyniosła Górskiego więcej niż 100 tysięcy. Jak skomentował to sam zainteresowany?

To są wspaniałe pieniądze – mówi Nitro.

Sonda
Zawalczyłbyś na FAME MMA za takie pieniądze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE