Nikola Wądołowska - kim jest? Marcin Maciejczak natchnieniem na wygraną The Voice Kids 4

Nikola Wądłowska - kim jest? Marcin Maciejczak natchnieniem na wygraną The Voice Kids 4
Autor: Natasza Młudzik / TVP Nikola Wądłowska - kim jest? Marcin Maciejczak natchnieniem na wygraną The Voice Kids 4

Nikola Wądołowska to dziewczynka, która ma na koncie udział w wielu prestiżowych konkursach. Wśród nich chociażby Talentobranie pod patronatem ESKA.pl. Kim jest uczestniczka, która zaśpiewała hit Dawida Podsiadło? Przekonajcie się poznając ją bliżej.

Nikola Wądołowska - kim jest? Uczestniczka The Voice Kids 4 już kiedyś zrobiła na nas wrażenie. Popisała się umiejętnościami biorąc udział konkursie Talentobranie 2020 pod patronatem ESKA.pl. Nikola zaśpiewała utwór Marcina Maciejczaka i uznaliśmy, że dobrze byłoby usłyszeć ich w muzycznym duecie. Być może dzięki The Voice Kids 4 niebawem się to spełni!

The Voice Kids 4: Dawid Kwiatkowski DRUŻYNA. Kto jest u Dawida? [UCZESTNICY]

Nikola Wądołowska - Talentobranie 2020

Nikola Wądołowska - kim jest?

Nikola, mimo młodego wieku, ma na swoim koncie wiele sukcesów. Na YouTube można znaleźć liczne covery jej autorstwa. Między innymi ten, z którym zgłosiła się do konkursu Talentobranie. Zaśpiewała wtedy singiel Marcina Maciejczaka. 

13-letnia mieszkanka Podlasia zachwyciła nas, ale również trenerów The Voice Kids. Wykonała utwór z płyty Małomiasteczkowy, Dawida Podsiadło - Nie kłami, czym odwróciła trzy fotele. Wszyscy trenerzy zapragnęli mieć ją w swojej drużynie, jednak ostateczna decyzja należała do Nikoli. Dziewczynka zdecydowała, że dołączy do ekipy Dawida Kwiatkowskiego.

Najnowsze