Nikodem Rozbicki: rodzice aktora zagrali w teledysku. Klip ma 14 MILIONÓW wyświetleń!

2021-02-22 14:58 AW
Nikodem Rozbicki
Autor: WBF

Nikodem Rozbicki to w ostatnim czasie jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia, o który niemal z dnia na dzień robi się coraz głośniej. Rozbicki może liczyć na coraz większe role filmowe i serialowe, sporą rozpoznawalność przyniósł mu także udział w Tańcu z gwiazdami, gdzie w parze z Agnieszką Kaczorowską zajął wysokie, szóste miejsce. W listopadzie 2020 roku w mediach zrobiło się na jego temat ponownie bardzo głośno, gdy Nikodem wraz z Julią Wieniawą potwierdzili swój związek.

Nikodem Rozbicki nie jest jedyną utalentowaną aktorsko osobą w swojej rodzinie! Doświadczenie przed kamerami mieli także jego rodzice. O samym Nikodemie pierwszy raz zrobiło się głośno w 2014 roku, gdy na ekrany kin wszedł film Katarzyny Rosłaniec Bejbi Blues. Dla Nikodema był to debiut filmowy, a w produkcji zagrał wówczas główną rolę męską. Już rok później dostał rolę w drugiej części Listów do M., a w 2017 roku udało mu się zdać na Wydział Aktorski Akademii Teatralnej w Warszawie. W ostatnim czasie Rozbicki zagrał jedną z głównych ról w wyczekiwanej przez widzów kontynuacji Kogla-mogla - Miszmasz, czyli kogel-mogel 3, która ukazała się w 2019 roku, a pod koniec 2020 roku na Netflix trafił głośny film, w którym zagrał wspólnie z Julią Wieniawą - Wszyscy moi przyjaciele nie żyją.

Nikodem Rozbicki: rodzice aktora zagrali w teledysku. Klip ma 14 MILIONÓW wyświetleń!

To właśnie dziewczyna Nikodema, Julia Wieniawa, przypomniała o tym, że rodzice aktora mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności na planie teledysku. Julia i Nikodem wzięli udział w Elle Music Game - youtube'owej zabawie, w której uczestnicy dostają hasło i mają 15 sekund na zaśpiewanie piosenki, która to słowo zawiera. Do jednego z haseł para wybrała utwór The Dumplings - Kocham być z tobą, a przy okazji Julia wyznała, że w teledysku możemy zobaczyć rodziców Nikodema. Klip trafił na YouTube 24 lutego 2016 roku, a singiel Kocham być z tobą promuje płytę The Dumplings z 2015 roku - Sea You Later. Rodzice aktora - Piotr i Beata Rozbiccy wcielają się w jedną z kłócących się w wideo par, a opisie pod teledyskiem rzeczywiście możemy zobaczyć, że zostali wymienieni w obsadzie. Utwór The Dumplings cieszy się ogromną popularnością - aż do 2021 roku został obejrzany ponad 14 mln razy!

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016
Najnowsze