Nigdy Więcej w akustycznej wersji! Kawałek MaRiny jest hitem sieci

2020-09-16 14:07 Patrycja Obarowska
MaRina z nowym singlem Nigdy Więcej. Czy utwór będzie hitem?
Autor: Materiały prasowe Managment MaRiny MaRina z nowym singlem Nigdy Więcej. Czy utwór będzie hitem?

Nigdy Więcej to najnowszy utwór od MaRiny, który jest hitem w necie, a teraz powstał jeszcze w nowej odsłonie na TikToku! Jak podoba wam się wersja akustyczna, która powstała przy współpracy z Magdą Beredą, Natalią Sisik, oraz PKsisters? Posłuchajcie teraz na ESKA.pl!

MaRina dokładnie 7 września 2020 opublikowała w sieci swój nowy kawałek, który nosi tytuł Nigdy Więcej i cały czas jest o nim głośno! Wokalistka raptem w tydzień od publikacji singla zebrała ponad 2 miliony wyświetleń w serwisie YouTube i znalazła się również na polskiej karcie na czasie. Jej najnowsza piosenka obecnie plasuje się na 20 miejscu na polskiej scenie YouTube i cały czas jest hitem w internecie. Co więcej, piosenka MaRiny zrobiła również furorę w aplikacji TikTok! Wielu znanych internetowych twórców nagrywało własną wersję piosenki Nigdy Więcej i każdy pokazywał, jak świetnie bawi się przy nowym numerze artystki. MaRina również udostępniła klip, na którym śpiewa swoją piosenkę w totalnie innej aranżacji. Wraz z innymi wokalistkami piosenkarka stworzyła utwór Nigdy Więcej w wersji akustycznej! Jak wam się podoba? W nowej odsłonie możemy usłyszeć także Magdę Beredę, Natalię Sisik, PKsisters, oraz samą MaRinę! 

MaRina śpiewa Nigdy Więcej w wersji akustycznej 

MaRina na TikToku zaśpiewała swój najnowszy hit kompletnie go zmieniając. Już w aplikacji możemy usłyszeć Nigdy Więcej w wersji akustycznej! 

Najnowsze