MaRina przejęła TikToka! Zobacz najbardziej odjechane wersje numeru Nigdy Więcej

2020-09-09 10:56
MaRina
Autor: Wojtek Koziara

MaRina rządzi na TikToku i to nie pierwszy raz! Jej najnowsza piosenka, która nosi tytuł Nigdy Więcej w ekspresowym tempie stała się hitem w najpopularniejszej aplikacji i teraz każdy użytkownik nagrywa swoją autorską wersję piosenki MaRiny! Więcej o nowym, muzycznym wyzwaniu już na ESKA.pl!

MaRina gwiazdą polskiego TikToka? Wokalistka 7 września 2020 opublikowała w sieci swój najnowszy hit Nigdy Więcej, który powstał przy współpracy z Young Igim! Kawałek śmiga już w sieci i został nawet doceniony na polskim YouTube! Piosenka w ekspresowym tempie znalazła się na karcie na czasie w serwisie YouTube i aktualnie plasuje się na 9 miejscu, dwa dni od publikacji numeru w necie. Co więcej, popularność piosenki MaRiny wzrosła jeszcze bardziej dzięki aplikacji TikTok! To właśnie tam pojawił się najnowszy trend ściśle związany z nową muzyczną produkcją piosenkarki. O co chodzi w wyzwaniu #NigdyWięcej? Otóż najnowsza piosenka MaRiny tak bardzo przypadła użytkownikom TikToka do gustu, że wielu z nich postanowiło odtworzyć swoją własną, autorską wersją nowego kawałka od polskiej wokalistki! W zabawie wzięło udział już bardzo dużo internautów, a sam, trend zebrał niespełna 2 miliony wyświetleń. W jaki sposób można zatańczyć do singla polskiej wokalistki? Zobaczcie sami!

MaRina przejęła TikToka - #NigdyWięcej 

MaRina 7 września 2020 roku opublikowała swój najnowszy singiel Nigdy Więcej, który stał się hitem na TikToku! W aplikacji jest czas na wyzwanie #NigdyWięcej, które polega na zaprezentowaniu swojej własnej odsłony najnowszej piosenki od MaRiny! 

Najnowsze