Nieznajomi oglądają jak pracujesz? Najnowszy trend na TikToku szokuje!

i

Autor: CANVA

Nieznajomi oglądają jak pracujesz? Najnowszy trend na TikToku szokuje!

2023-03-13 12:12

Choć pojęcie pracy zdalnej znane jest od dawna, z dnia na dzień system jest coraz bardziej dopracowywany. Pracownicy szukają swoich własnych rozwiązań, które skutecznie umilą im obowiązki zawodowe. Jednym z najnowszych trendów jest... oglądanie nieznajomych podczas gdy pracują. Na czym dokładnie to polega? Mamy dla Was najważniejsze informacje!

Praca zdalna stała się niezwykle popularnym pojęciem w czasach pandemii, gdy dla wielu firm i placówek okazała się jedynym, słusznym rozwiązaniem. Od tej pory jest stale dopracowywana, aby pracodawcy oraz pracownicy byli zadowoleni z efektów. Ludzie szukają swoich własnych sposobów, aby było im jak najwygodniej. Wśród najnowszych trendów panuje... obserwowanie innych podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Zostało to spopularyzowane na TikToku. Aplikacja pokazała, że dla wielu osób jest to naprawdę relaksujące. O co dokładnie w tym chodzi oraz jakie zalety można wyróżnić? Szczegóły znajdziecie pod wideo!

Kontrola trzeźwości i praca zdalna. Nadchodzą nowości dla pracowników!

Shake Your Eska #21 | As It Was

Body doubling - praca zdalna

Body doubling jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie znoszą pracować w samotności, jednak nie mają możliwości, aby móc robić to z biura. Szczególną popularnością cieszą się streamy na żywo na TikToku. Wystarczy, że włączysz live'a, a kolejne osoby zaczną dołączać. W ten sposób niektórym znacznie łatwiej będzie się skupić. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę ciekawe i niekonwencjonalne rozwiązanie!

Minimalistyczny tryb życia podbija serca internautów. Jak wdrożyć go w życie?

Sonda
Podoba Wam się ten trend?

Body doubling - dla kogo?

Body doubling jest doskonałym pomysłem dla osób, które muszą pracować zdalnie, a nie lubią samotności. To także świetny pomysł, jeśli cierpisz na problemy z koncentracją. Znajdując się na streamie człowiek czuje, że musi się bardziej przyłożyć do swojego zadania. Dzięki temu staje się efektywniejszy. Uważacie, że ten trend się sprawdza? Jeśli nie jesteście do niego przekonani, nie zaszkodzi spróbować. Może odnajdziecie idealny tryb wykonywania obowiązków zawodowych!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE