Dorota Wellman

i

Autor: Instagram/@_damianmichalowski_

wpadka na wizji

Niewiarygodne sceny w "Dzień Dobry TVN". Wellman dostała jajkiem na wizji!

2023-12-07 16:20

Widzowie czwartkowego wydania "Dzień Dobry TVN" na pewno nie spodziewali się takich scen. Dorota Wellman dostała jajkiem na wizji! Na szczęście był to efekt niepoprawnie wykonanego eksperymentu naukowego, a nie wyraz dezaprobaty dla jej pracy zawodowej. Mamy nagranie ze studia.

Takiej wpadki w historii "Dzień Dobry TVN" jeszcze nie było! W czwartkowy poranek widzów przed telewizorami przywitał niecodzienny duet - Dorota Wellman i Damian Michałowski. Szybko okazało się, że to nie jedyne zaskoczenie, jakie czeka ich tego dnia. Jednym z gości, którzy zawitali do studia popularnego programu śniadaniowego, był doskonale znany użytkownikom aplikacji Tik Tok naukowiec, a od niedawna również autor bestsellerowej książki "Bebechy" Adam Mirek. W będącej zbiorem ciekawostek na temat ludzkiego ciała pozycji skierowanej nie tylko do dzieci i młodzieży autor opisał eksperyment z wykorzystaniem kurzego jajka polegający na udowodnieniu, że nie da się go zgnieść przy użyciu dłoni. Producenci "Dzień Dobry TVN" zdecydowali się na pokazanie doświadczenia widzom. Jako pierwsza do wykonania zadania zgłosiła się Wellman. Faktycznie, zgodnie z zapewnieniami Adama Mirka, jajko nie pękło. Gdy w swoje ręce wziął je natomiast współprowadzący wydanie, doszło do wpadki, jakiej nikt się nie spodziewał. Jajko eksplodowało, a zmieszane białko z żółtkiem wylądowało na dziennikarce. Naukowiec szybko wyjaśnił, co było powodem niepowodzenia.

Wybrano najpiękniejsze żeńskie imię na świecie. Wybór może wielu zaskoczyć!

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Wpadka w "Dzień Dobry TVN"

Mimo zapewnień, że jajko nie wybuchnie, stało się inaczej. Największą ofiarą nieudanego eksperymentu okazała się Dorota Wellman, na którą poleciało białko i żółtko.

Miałam sweterek…

Co poszło nie tak? Autor książki "Bebechy" szybko znalazł "winną", a była nią... obrączka na palcu Michałowskiego.

Obrączka na palcu zaburzyła rozkład sił - wyjaśnił.

Tylko u nas naukowiec skomentował całe zajście.

Na początku byłem zawiedziony, że eksperyment się nie do końca powiódł, ale od razu zacząłem szukać przyczyn. W końcu na tym polega nauka! To była dobra i zabawna lekcja dla wszystkich.

Quiz chemiczny. Jaki symbol ma ten pierwiastek?

Pytanie 1 z 20
C