Doda i Smolasty

i

Autor: AKPA

mocne

Niewiarygodne, jak potraktowano Smolastego i Dodę. Reakcja artysty zdradza wszystko!

2024-02-26 12:30

Doda i Smolasty nagrali jeden z największych polskich hitów 2023 roku. Ich piosenka "Nim zajdzie słońce" w ekspresowym tempie rozbiła bank, docierając na szczyt wszystkich najważniejszych notowań w naszym kraju. Artysta nie kryje zaskoczenia faktem, iż wielomilionowe odsłony i radość słuchaczy nie przełożyły się na nominację do tegorocznych Fryderyków.

Doda i Smolasty to duet, który pokochali polscy słuchacze. Ich piosenka "Nim zajdzie słońce" okazała się jednym z największych hitów ubiegłego roku i wszystko wskazuje na to, że zostanie z nami jeszcze na długie, długie lata. Nakręcony do utworu wideoklip wygenerował dwa miliony odsłon w zaledwie dobę, a do dziś obejrzano go ponad siedemdziesiąt milionów razy. O takim wyniku i to w tak krótkim czasie wielu polskich wykonawców może tylko pomarzyć! Kawałek odniósł też ogromny sukces na listach przebojów, wyrównując rekord należący do Miley Cyrus i jej kultowego singla "Flowers". Nic dziwnego, że organizatorzy tegorocznej gali rozdania nagród Fryderyk zdecydowali się na zaproszenie duetu na scenę. Prawdziwym szokiem jest natomiast fakt, że Smolasty i Doda nie otrzymali nominacji ani w kategorii "Utwór roku", ani "Teledysk roku". Sam Smoła nie kryje rozczarowania zaistniałą sytuacją. W wymownych słowach skomentował zlekceważenie ze strony kapituły.

Doda szczerze o Smolastym. Tego wcześniej nie mówiła! Są różni, ale…

Smolasty & Roxie Węgiel wspólna piosenka i wspólny wywiad w Radiu Eska

Doda i Smolasty bez nominacji do Fryderyków

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że "Nim zajdzie słońce" to jedna z najważniejszych premier muzycznych ubiegłego roku. Ku zaskoczeniu słuchaczy utwór nie został jednak nominowany do Fryderyków, mimo że duet uświetni galę swoim występem. W związku z premierą singla z Roxie Węgiel "Nie mów, że kochasz" Smolasty odwiedził eskowe studio. Zapytany o to, czy nie czuje się oszukany, artysta z wymowną miną odpowiedział: 

- Bez komentarza to pozostawię.

Dziwicie się jego rozczarowaniu?