Niektóre kobiety dowodzą że piłka nożna nie jest dla nich - zobaczcie wpadkę na boisku [VIDEO]

i

Autor: fot./screen/youtube.com/Rokas Burokas Kobieca piłka nożna

Niektóre kobiety dowodzą, że piłka nożna nie jest dla nich - zobaczcie wpadkę na boisku [VIDEO]

2017-11-10 16:26

Ta wpadka na boisku udowadnia, że niektóre kobiety nie powinny grać w piłkę nożną. Zobaczcie wideo na ESKA.pl.

Niektóre kobiety dowodzą, że piłka nożna nie jest dla nich. Można się o tym przekonać oglądając zabawną wpadkę na boisku podczas meczu kobiecej piłki nożnej. Wideo przedstawiające sytuację trafiło ostatnio na YouTube i od razu stało się hitem wśród wielbicieli futbolu! Nic dziwnego bowiem wszyscy fani piłki oglądają boiskowe wpadki równie chętnie co wspaniałe akcje zakończone bramkami.

Artur Boruc - 6 niezapomnianych momentów i wpadek >>

Kobiety na boisku popełniają zabawny błąd

Wideo pokazuje sytuację, w której najpierw w piłkę nie trafia bramkarka przez co futbolówka swobodnie zmierza w stronę siatki. Dobiegają do niej dwie zawodniczki, które najwidoczniej mają taką samą ochotę na strzelenie gola. Jak kończy się ta akcja? Zobaczcie sami!

Najlepsze wpadki gwiazdy piłki nożnej

Kobiety w wideo dowodzą, że piłka nożna nie jest dla nich ale pamiętajmy, że wpadki na boisku zdarzają się najlepszym męskim piłkarzom takim jak chociażby słynny Cristiano Ronaldo! Na poniższym nagraniu zobaczycie, że piłkarski gwiazdor też ma się czego wstydzić :)

Wpadka w Kole Fortuny - co to jest ciednina?!

Autor: brak danych

Co to jest ciednina? To tajemnicze słowo chodziło po głowie uczestniczce, która zaliczyła wpadkę w Kole Fortuny. Zobaczcie na ESKA.pl.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE