Niedziele handlowe w lipcu 2019 - kiedy i które sklepy otwarte? [LISTA]

2019-06-24 15:18 A.D.
Niedziele handlowe
Autor: East News / Michal Wozniak

Drugi letni miesiąc to czas grilli, wakacyjnych wyjazdów i oczywiście szalonych imprez. W sklepach czekają natomiast letnie wyprzedaże. Nie w każdą niedzielę będziemy mogli oddać się zakupowemu szaleństwu. Ile niedziel handlowych przypada w lipcu? Kiedy sklepy będą otwarte w siódmym miesiącu roku? Sprawdźcie na ESKA.pl

Niedziele handlowe w lipcu 2019 interesują wszystkich, którzy w tym miesiącu planują rodzinne spotkania i wyjazdy. Podczas wakacji nie może nam przecież zabraknąć niczego! Sklepy otwarte są zawsze od poniedziałku do soboty, a w związku z wprowadzeniem zakazu handlu w niedzielę, niektóre z nich wydłużyły również godziny pracy. 

Zobacz też: Zaćmienie Słońca w lipcu 2019 - kiedy i gdzie oglądać?

Niedziele niehandlowe w lipcu 2019 - kiedy sklepy zamknięte? 

Poniżej znajdziecie listę niedziel handlowych i niehandlowych w lipcu 2019. W tym miesiącu nie obchodzimy żadnych świat państwowych. 

  • 7.07 - zakaz handlu w niedzielę
  • 14.07 - zakaz handlu w niedzielę
  • 21.07 - zakaz handlu w niedzielę
  • 28.07 - niedziela handlowa

Niedziele niehandlowe w lipcu 2019 - gdzie robić zakupy? 

W niedziele niehandlowe możemy zrobić zakupy tylko w miejscach, gdzie za ladą stanie właściciel i na stacjach benzynowych. Otwarte pozostają jednak ciągle kina, restauracje czy teatry. Pomysłów na spędzanie czasu ze znajomymi z pewnością nam więc nie zabraknie!

Najnowsze