Kultowe teledyski nareszcie w HD! YouTube poprawił jakość setki popularnych klipów

2019-06-24 13:45
YouTube
Autor: Nick Ansell/Press Association/East News

Kto nie marzył o tym, by móc obejrzeć swój ukochany teledysk w najwyższej jakości? Teraz jest to możliwe! Dzięki współpracy serwisu YouTube z Universal Music Group, już teraz możemy cieszyć się dostępem do ponad 100 kultowych wideoklipów, które na zawsze zapisały się na kartach historii muzyki popularnej. Czyje klipy możemy wreszcie oglądać w HD? Sprawdź na ESKA.pl.

Już teraz na platformie YouTube można cieszyć się dostępem do ponad setki legendarnych teledysków takich wykonawców jak m.in. Billy Idol, Beastie Boys, Boyz II Men, George Strait, Janet Jackson, Kiss, Lady Antebellum, Lady Gaga, Lionel Richie, Maroon 5, Meat Loaf, No Doubt/Gwen Stefani, Smokey Robinson, The Killers czy Tom Petty i po raz pierwszy można je oglądać w wysokiej jakości obrazu oraz dźwięku. Wszystko to w ramach partnerstwa YouTube i Universal Music Group. Współpraca ta ma na celu przywrócenie blasku najważniejszym muzycznym obrazom wszech czasów, które niejednokrotnie są prawdziwymi dziełami sztuki, które napędzały rozwój kultury czasów, w jakich powstawały.

Teledyski w HD - YouTube i Universal Music Group zapowiadają zmiany

YouTube i Universal Music Group planują również do 2020 roku zrekonstruować cyfrowo w sumie 1000 najważniejszych dzieł w historii tego formatu. Co tydzień przez następny rok na platformę będą dodawane kolejne odnowione tytuły. Udostępnione filmy zastąpią oryginalne wersje zarówno na YouTube, jak i na YouTube Music, zachowując ten sam adres URL, liczbę wyświetleń i polubienia.

Najnowsze