Niebieski Księżyc w Halloween - dla kogo okaże się magiczny? [HOROSKOP]

2020-10-30 14:59 MK
pełnia księżyca
Autor: pixabay.com

Niebieski Księżyc to coś, na co niektórzy z was z pewnością czekają już od tygodni. To niezwykłe zjawisko będzie widoczne na niebie już w Halloween. Dla wszystkich miłośników magii nie jest to z pewnością przypadek! Specjalnie dla was przygotowaliśmy zestawienie znaków zodiaków, spod których osoby najmocniej odczują znaczenie Niebieskiego Księżyca. Sprawdźcie na ESKA.pl.

Halloween - Niebieski Księżyc z pewnością sprawi, że ten dzień zapisze się w pamięci milionów osób na całym świecie. Halloween to zwyczaj, który obchodzony jest od lat. W Polsce zyskał na popularności stosunkowo niedawno, bo w latach dziewięćdziesiątych, a z każdym rokiem świętuje go coraz więcej osób, nie tylko w wieku szkolnym. W tym roku wszyscy fani przebieranek i zabaw polegających na zbieraniu cukierków nie będą usatysfakcjonowani. W związku z pandemią koronawirusa zaleca się bowiem zachowywanie dystansu społecznego. Rekompensatą za wprowadzone obostrzenia z pewnością będzie jednak niezwykłe zjawisko, jakie 31 października pojawi się na niebie. To Niebieski Księżyc.

Co to jest Niebieski Księżyc i jakie ma znaczenie? To pytanie zadają sobie osoby, które wcześniej nie słyszały o tym zjawisku. Jest ono rzadkie, bo występuje średnio raz na 2.5 roku. W 2020 roku nabiera jeszcze bardziej wyjątkowego znaczenia. Nie dość, że będzie widoczne w Halloween, to jeszcze po raz pierwszy od 76 lat zobaczą je ludzie całym świecie, bez względu na strefę czasową. Które znaki zodiaku najmocniej odczują potęgę Niebieskiego Księżyca w Halloween?

Makijaż na Halloween 2020 [TUTORIAL] | ESKA XD - Beauty by Pati #7

Niebieski Księżyc w Halloween - horoskop

Na kogo najmocniej będzie oddziaływać Niebieski Księżyc? Osoby wierzące w magię poszukują odpowiedzi na to pytanie. W Polsce zjawisko pojawi się o godzinie 15:51. Którym znakom zodiaku będzie sprzyjać najbardziej?

  • Koziorożec

Dzień, w którym na niebie pojawi się Niebieski Księżyc będzie dla ciebie bardzo wyjątkowy. Poczujesz, że na nowo masz w sobie energię, która towarzyszyła ci przed nadejściem jesieni. Wykorzystaj ją na to, by nadrobić wszelkie zaległości.

  • Lew

Osoby spod znaku Lwa także silnie odczują moc Niebieskiego Księżyca. Tego dnia będziesz zastanawiać się, czy warto napisać do tej konkretnej osoby. Zrób to, a nie pożałujesz!

  • Panna

Panny także powinny dobrze spożytkować energię płynącą z tego wyjątkowego dnia. Samotny spacer w okolicach godziny 17:00 dobrze ci zrobi. Znajdziesz rozwiązanie na swoje problemy.

Najnowsze