Mateusz Murański

i

Autor: AKPA Mateusz Murański nie żyje. Miał 29 lat.

Nie żyje Mateusz Murański. 29-latek był gwiazdą Lombardu i FAME MMA

2023-02-08 15:46

Mateusz Murański nie żyje - to tragiczna informacja, którą polskie media przekazały w środę 8 lutego 2023. Wiele osób nie może uwierzyć w to, co się stało. Mężczyzna miał zaledwie 29 lat. Znać go mogli między innymi widzowie Lombardu oraz fani gal Fame MMA. Co wiadomo o przyczynach śmierci Murańskiego?

Mateusz Murański zmarł w wieku 29 lat. Mężczyzna został znaleziony martwy w mieszkaniu. Rzecznik gdańskiej prokuratury zdradziła SuperExpressowi, że informację o jego śmierci przekazała osoba z rodziny, która bezskutecznie próbowała dodzwonić się do Mateusza. Na miejscu pojawili się funkcjonariusze i znaleźli ciało. - W dniu dzisiejszym pojawiło się zgłoszenie ujawnienia zwłok w mieszkaniu. Zwłoki zostały ujawnione przez członka rodziny mężczyzny, który nie mógł się z nim skontaktować. Zaniepokojony pojechał do mieszkania - mówi Wirutalnej Polsce prokuratura. Czy wiadomo już, co było przyczyną śmierci 29-latka?

Mateusz Murański nie żyje. Śmierć gwiazdy freak fightów wywołuje łzy

Muzycy, którzy odeszli za wcześnie... (Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe) | ESKA XD - Ale to już było! #58

Mateusz Murański nie żyje - przyczyny śmierci

Fani Mateusza Murańskiego chcieliby wiedzieć, jaki był powód jego śmierci. Jak na razie nie ma jednak informacji na ten temat. Jeżeli przyczyny zostaną ujawnione, to stanie się do dopiero po wykonaniu sekcji zwłok. Rodzina sportowca może to jednak zostawić dla siebie.

Mateusz Murański - kim był?

Mateusz Murański to doskonale znana postać w świecie freak-fightów. Jego ostatnia walka miała miejsce na High League 5. Karierę medialną zaczął jednak w inny sposób, bo od występu w Lombardzie. To tam zrobiło się o nim głośno. Jakiś czas temu Mateusz zdradził, że jego marzeniem jest pojawienie się na gali rozdania Oscarów. Niestety aktor nie dożył tego wydarzenia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE