Nie żyje fanka Edyty Górniak

i

Autor: fot. instagram.com / użytkownik edytagorniak Nie żyje fanka Edyty Górniak

Nie żyje fanka Edyty Górniak: 'Kochanie moje... Dlaczego?'

2017-06-04 14:00

Edyta Górniak nie może się pogodzić ze śmiercią swojej fanki Weroniki. Gwiazda opublikowała w sieci serię poruszających wpisów i wspólnych zdjęć.

Edyta Górniak opłakuje śmierć swojej fanki Weroniki. Wokalistka opublikowała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie aż trzy wpisy pełne emocjonalnych słów, w których żegna się z dziewczyną, która należała do grona jej najwierniejszych miłośników. Edyta Górniak znała się z tragicznie zmarłą Weroniką osobiście, co potwierdzają ich liczne wspólne zdjęcia wykonywane przy okazji koncertów i spotkań z fanklubem. - Przecież jesteśmy Rodziną... - tak artystka podpisała jeden z postów poświęconych zmarłej fance.
>> Ariana Grande odwiedziła w szpitalu ofiary zamachu w Manchesterze

Wielka fanka Edyty Górniak nie żyje

 - Nie znajduję słów. Nie znajduję zrozumienia.. Słońce moje, DLACZEGO ?? Byliśmy tu dla Ciebie. Na wyciągnięcie ręki. Kochamy przecież... Czy nie czułaś się tulona ? Tyle spotkań, tyle wspólnych radości, tyle wzruszeń, podróży, tortów, muzyki, wygłupów, rozmów. I Ty - taka Piękna!! Ambitna. Skromna. Boże Jedyny.. Nie przyjmuję tego Weroniu. Nie przyjmuję.. - napisała Edyta Górniak.

Zarówno ze słów samej Edyty, jak i komentarzy fanów pod zamieszczonymi przez artystkę zdjęciami, można wywnioskować, że przyczyną śmierci Weroniki było samobójstwo. Serdecznie współczujemy rodzinie i bliskim Weroniki. Jeśli sami zmagacie się z depresją lub znacie kogoś, kto może potrzebować pomocy, to zajrzyjcie do artykułu "Gdzie może szukać pomocy młodzież z depresją" klikając w >> TEN LINK <<. Znajdziecie tam m.in. listę telefonów zaufania dla młodzieży

? Kochanie moje... Dlaczego .. Post udostępniony przez Edyta Gorniak (@edytagorniak)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE