Sabrina w Sopocie

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Nie tylko Young Leosia zaliczyła taką wpadkę. Tej gwieździe lat 80. zdarzyło się to na oczach milionów widzów! O jej piersiach powstawały nawet piosenki

2024-05-28 16:53

Kilka dni temu Young Leosia zaliczyła krępującą wpadkę, pokazując światu to, co miało pozostać ukryte. Artystka zaświeciła gołym biustem podczas koncertu. Takie wpadki zdarzają się regularnie. W 2008 roku polskie media rozpisywały się o podobnym incydencie, którego główną bohaterką była ikona lat 80. w muzyce.

Wpadka Young Leosi podczas koncertu na juwenaliach we Wrocławiu odbiła się szerokim echem. Artystka, która jakiś czas temu zdecydowała się na zabieg powiększania piersi, pokazała swój biust na scenie. Widząc, że nagrania z koncertu poszły w viral, Leosia skomentowała zajście w żartobliwy sposób na swoim kanale nadawczym na Instagramie.

Na wczorajszym koncercie otworzyło się więcej niż niejedno serce. Sezon letni rozpoczęty kochani haha - napisała.

Podobne wpadki zaliczyły największe gwiazdy na świecie, m.in. Madonna i Britney Spears, którym ze stanika wypadł sutek. W 2008 roku głośno było o wpadce, jaka przytrafiła się znanej w latach 80. wokalistce Sabrinie, która po 20 latach od wydania swojego największego hitu "Boys, Boys, Boys", pojawiła się na deskach Opery Leśnej w Sopocie. W pewnym momencie show jej pierś wyłoniła się spod opiętego gorsetu.

Doda znowu blokowana w TVP? Mocno skomentowała zmiany zachodzące w Telewizji Polskiej!

SBM FFestival 2023 - Young Leosia

O tej wpadce w Sopocie mówili wszyscy

W latach 80. wzdychali do niej wszyscy nastolatkowie. Jej krągłości były nawet... inspiracją do tworzenia piosenek. Sabrina Salerno, włoska piosenkarka, zawładnęła umysłami dorastających w latach 80. chłopców. W 2008 roku, 20 lat po wydaniu swojego największego hitu, wróciła do Opola. W pewnym momencie artystka zaliczyła wpadkę. Jej pierś wypadła z opiętego gorsetu, jednak 40-latka nic sobie z tego nie zrobiła i kontynuowała występ. Pamiętacie?