Nie tylko Izabela Trojanowska. Te znane piosenkarki też zaliczyły upadek na scenie

2021-07-26 13:01
Izabela Trojanowska
Autor: MARCIN WZIONTEK / SUPER EXPRESS

Widzowie Wakacyjnej Trasy Dwójki w Koszalinie wstrzymali na moment oddech, gdy tuż po zakończeniu swojego występu Izabela Trojanowska upadła na scenie. Upadek wyglądał bardzo groźnie, jednak na szczęście nic się nie stało. Komu jeszcze zdarzyło się nie zapanować nad równowagą i upaść na oczach fanów?

Izabela Trojanowska - upadek gwiazdy podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Koszalinie przeraził wszystkich oglądających. Artystka zaprezentowała na żywo utwór Już nie ma dzikich plaż z repertuaru Ireny Santor i tuż po podziękowaniu publiczności zaliczyła mocny upadek. Choć wyglądał on bardzo groźnie, wokalistce na szczęście nic się nie stało. Izabela Trojanowska pojawiła się ponownie na scenie i zażartowała, że tym razem będzie patrzeć pod nogi.

Podobną wpadkę na swoim koncie mają też największe gwiazdy show-biznesu. Czasami wystarczy chwila nieuwagi, by to o upadku, a nie o przygotowanym na daną okazję show następnego dnia mówili wszyscy. Komu jeszcze zdarzyło się upaść na oczach milionów fanów? Lista jest długa i pełna gorących nazwisk. My przypominamy te najbardziej spektakularne upadki.

Izabela Trojanowska - upadek. Kto jeszcze upadł na scenie?

Upadek Izy Trojanowskiej to zdecydowanie najbardziej komentowany moment Wakacyjnej Trasy Dwójki w Koszalinie. W przeszłości wiele gwiazd show-biznesu także wywróciło się na oczach milionów widzów, którzy aż na moment wstrzymali oddech.

  • Madonna

Znana ze swojego profesjonalizmu królowa popu upadła na scenie w 2015 roku. Gwiazda promowała wówczas swój singiel Living For Love, a jednym z elementów promocji był jej pierwszy od 20 lat występ na Brit Awards. Gwiazda nie wspomina go jednak dobrze. Jak na prawdziwą królową popu przystało - wstała, poprawiła koronę i dokończyła show.

  • Britney Spears

Chwile grozy na swoim koncercie przeżyła też Britney Spears. Księżniczka popu niefortunnie skoczyła i upadła na scenie w Las Vegas podczas występu z hitem (You Drive Me) Crazy. Mimo bólu gwiazda musiała się mocno skupić, by nie dać po sobie poznać, że śpiewa z playbacku. W przypadku Brit zakończyło się odwołaniem kolejnych show i założeniem ortezy. 

  • Lady Gaga

Poważny upadek zaliczyła też Lady Gaga. Znana ze świetnego kontaktu z fanami gwiazda wskoczyła na scenie w ramiona jednego z wielbicieli. Ten jednak nie utrzymał jej i oboje spadli ze sceny. Na szczęście i tym razem nikomu nic się nie stało.

  • Ariana Grande

Sceniczną wpadkę na koncercie zaliczyła też Ariana Grande. Gwiazda upadła przed tysiącami fanów podczas występu z hitem Bang Bang. Wszystkiemu winne były wysokie obcasy, jakie gwiazda miała na sobie podczas trasy koncertowej.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Najnowsze