Izabela Trojanowska UPADŁA na scenie Wakacyjnej Trasy Dwójki! Co się stało?

2021-07-25 21:29
Izabela Trojanowska
Autor: WBF

Niedzielny występ Izabeli Trojanowskiej podczas koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki z pewnością zostanie zapamiętany na długo. Koncert gwiazdy zakończył się wyglądającym na dość groźny upadkiem! Całą sytuację zarejestrowały kamery, a wypadek Izabeli Trojanowskiej zobaczyli zszokowani widzowie.

Izabela Trojanowska UPADŁA na scenie Wakacyjnej Trasy Dwójki! Jak do tego doszło i co się stało wokalistce? Izabela Trojanowska była jedną z gwiazd zaplanowanego na niedzielę 25 lipca koncertu Lato, muzyka, zabawa podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki, który w ten weekend odbywał się w Koszalinie. Wokalistka stanęła na koszalińskiej scenie m.in. obok Zenka Martyniuka czy Carli Fernandes. Gwiazda serialu Klan wykonała swoją interpretację dobrze znanego wszystkim utworu Ireny Santor - Już nie ma dzikich plaż. Gdy już dokończyła występ i kłaniała się publiczności, doszło do poważnego wypadku. Izabela Trojanowska chciała wycofać się tyłem ze sceny, jednak w pewnym momencie pośliznęła się i upadła na plecy.

Izabela Trojanowska UPADŁA na scenie Wakacyjnej Trasy Dwójki!

Jak można zobaczyć na nagraniu, najprawdopodobniej Izabela potknęła się z powodu bardzo wysokich obcasów, które miała na sobie. Tuż po tym niefortunnym wydarzeniu na scenie pojawiła się Carla Fernandes. Część publiczności chyba nie zauważyła upadku Izabeli - w tle słychać, że mnóstwo osób cały czas bije brawo. Wypadek wyglądał na dość groźny, jednak chwilę później gwiazda ponownie wyszła na scenę i uspokoiła widzów, że nic jej się nie stało. Nie martwcie się o mnie, już patrzę pod nogi - powiedziała. 

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Najnowsze