Nie tylko BLACKPINK! K-popowy girlsband Red Velvet podbija kartę na czasie w Polsce

2020-07-09 14:36 MK
Red Velvet
Autor: YouTube/SMTOWN

K-pop jest dziś jednym z najpopularniejszych gatunków muzycznych. Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowe twarze, które zachwycają publiczność. W Polsce, poza BLACKPINK, popularnością cieszy się powstały w 2014 roku girlsband Red Velvet. Najnowszy teledysk grupy znalazł się na karcie na czasie w naszym kraju. O sukcesie wokalistek piszemy na ESKA.pl.

Red Velvet - nowy teledysk koreańskiej grupy muzycznej podbija polską sieć! Opublikowany 7 lipca na oficjalnym kanale wytwórni muzycznej SM Entertainment wideoklip wygenerował już ponad 17 milionów wyświetleń i nie schodzi z karty na czasie w Polsce. Zrealizowany do kawałka Monster obraz znajduje się obecnie na 34. miejscu najważniejszego notowania polskiego YouTube'a.

Monster to również tytuł projektu, który miał swoją oficjalną premierę na dzień przed opublikowaniem teledysku, czyli 6 lipca 2020 roku. Dwie członkinie Red Velvet - Irene i Seulgi zdecydowały się na nagranie wspólnego minialbumu. Na płycie Monster znalazło się łącznie pięć premierowych utworów. Wszystko wskazuje na to, że wydawnictwo będzie się cieszyć bardzo dużą popularnością. Zaraz po wydaniu, album znalazł się na szczycie list sprzedażowych w ponad 45 krajach na całym świecie.

Girlsband Red Velvet powstał w 2014 roku. W jego skład wchodzi pięć wokalistek. Poza Irene i Seulgi, w grupie występują także Wendy, Joy oraz Yeri. W oczekiwaniu na nowy krążek grupy, fani mogą cieszyć się zaskakującym projektem Monster.

BTS kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Red Velvet - teledysk Monster

O premierowym wydawnictwie Irene i Seulgi spekulowano już od kilku miesięcy. EP-ka Monster ujrzała światło dzienne w poniedziałek, 6 lipca. Na pierwszy singiel promujący krążek wybrano tytułowy kawałek Monster. Wideoklip pełen tańca podbija sieć, również w Polsce! Chcielibyście, żeby dziewczyny zawitały któregoś dnia do naszego kraju?

Najnowsze