Nie trzeba odwrócić wszystkich foteli, by wygrać The Voice. Ona jest tego dowodem!

The Voice of Poland
Autor: YouTube/The Voice Global

Często wydaje nam się, że największe szanse na zwycięstwo programu The Voice mają ci uczestnicy, którzy podczas Przesłuchań w ciemno zachwycili wszystkich trenerów swoim wykonaniem danego utworu. Jej przykład pokazuje, że wcale tak nie jest. Gdy przyszła na casting, szansę dał jej tylko jeden juror. Kilka miesięcy później triumfowała. Poznajcie historię Blessing Chitapy.

Blessing Chitapato to przykład na to, że czasami wystarczy, że uwierzy w ciebie tylko ta jedna osoba. Aż ciężko uwierzyć, że tę zdolną siedemnastolatkę od odpadnięcia z The Voice dzieliły już tylko sekundy. Właściwie w ostatniej chwili na odwrócenie swojego fotela zdecydował się znany brytyjski wokalista Olly Murs. Podczas Przesłuchań w ciemno Blessing Chitapato sięgnęła po utwór wielkiej diwy Etty James, z której repertuarem nierzadko boją się mierzyć najbardziej znane gwiazdy. Jej wykonanie spodobało się pozostałym trenerom, jednak nie na tyle, by wcisnęli przycisk. Na ten ruch zdecydował się tylko wykonawca hitu Heart Skips a Beat. Czas pokazał, że była to dobra decyzja.

Kolejne etapy były dowodem na to, że odpadnięcie Blessing Chitapato z The Voice mogłoby być życiowym błędem trenerów. Nastolatka z odcinka na odcinek pokazywała coraz więcej. Do tego stopnia, że to właśnie ją widzowie wybrali jako zwyciężczynię 9. edycji brytyjskiej wersji show. My przypominamy jej niezwykłą drogę w programie.

The Voice of Poland 11 - finał odkryje nowy talent na polskim rynku! [WIDEO]

Prawie odpadła z The Voice, po czym wygrała

Historia Blessing Chitapato zainspirowała twórców kanału The Voice Global do stworzenia wideo dokumentującego przemianę, jaka zaszła w wokalistce od chwili, gdy po raz pierwszy stanęła na scenie, aż do momentu, gdy zaśpiewała na niej po raz ostatni, ciesząc się uwielbieniem wśród wszystkich widzów i internautów. Internauci w komentarzach nie kryją swojego zachwytu talentem osiemnastoletniej dziś piosenkarki i nie mogą uwierzyć, że tak niewiele brakowało, by nie spełniła ona swojego największego marzenia.

Najnowsze