Nie Roxie, nie Viki... To jej występ ma najwięcej odsłon w historii polskiego The Voice Kids!

The Voice Kids 3
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

Jeśli jesteście ciekawi, który z występów w polskiej edycji The Voice Kids cieszył się największą popularnością wśród internautów, na ESKA.pl znajdziecie odpowiedź! Wydawać by się mogło, że to wykonanie któregoś ze zwycięzców show wygenerowało najwięcej odsłon. Nic bardziej mylnego! Kto może pochwalić się ponad 16 milionami wyświetleń? Sprawdźcie już teraz!

The Voice Kids - Polska jest jednym z krajów, który może pochwalić się własną odsłoną popularnego na całym świecie show muzycznego, w którym o zwycięstwo walczą utalentowane dzieci i nastolatkowie. Po wielkim sukcesie trzech ostatnich edycji Telewizja Polska zdecydowała się na realizację czwartej. I tym razem na pewno nie zabraknie wielkich talentów, które po udziale w programie rozpoczną spektakularne kariery muzyczne. To właśnie w The Voice Kids swoje pierwsze kroki sceniczne stawiali między innymi Roksana Węgiel, Viki Gabor, Marcin Maciejczak czy Zuza Jabłońska. Ku zaskoczeniu, to nie występ żadnego z tych młodych talentów cieszy się największą popularnością w sieci.

Czyje wykonanie spotkało się z największym zainteresowaniem ze strony fanów The Voice Kids? Zapewne wszyscy myślą, że którejś ze zwyciężczyń Eurowizji Junior, czyli Roksany Węgiel bądź Viki Gabor. Mimo że dziewczyny odniosły wielki sukces nie tylko w Polsce, to nie ich Przesłuchania w ciemno wygenerowały ponad 16 milionów odsłon, a Neli Zawadzkiej.

Natalia Kawalec z The Voice Kids na Eurowizji? To jedno z jej marzeń!

Nela Zawadzka w The Voice Kids

Jej wykonanie hitu Meluzyna sprawiło, ze trenerzy mieli gęsią skórkę! Jak się okazuje, również internauci wciąż pozostają oczarowani występem 10-letniej wówczas uczestniczki pierwszej edycji The Voice Kids. Wideo z wykonaniem utworu Małgorzaty Ostrowskiej wygenerowało ponad 16 milionów odsłon, stając się najpopularniejszym na kanale The Voice Kids Poland. Gratulacje!

Najnowsze