Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Nie milkną po tym występie Roksany Węgiel. Gwiazda zaśpiewała kościelną pieśń. Głos anioła!

2024-03-30 10:49

Roksana Węgiel odnajduje się w każdym repertuarze. Udowodniła to po raz kolejny, biorąc udział w wyjątkowym widowisku "Pasja. Misterium Męki Pańskiej" emitowanym na Polsacie. Artystka zaśpiewała wyjątkową pieśń "O Najświętsza twarzy mego Pana", a widzowie przed telewizorami z trudem powstrzymywali łzy. Nikt nie zrobiłby tego lepiej.

Na przestrzeni lat od swojego debiutu Roksana Węgiel wielokrotnie udowodniła, że odnajduje się w każdym repertuarze. Utalentowana wokalistka doskonale sprawdza się w radiowych hitach, takich jak "Miasto" czy najnowszy "Jedna na milion", rockowych brzmieniach ("Nie mów, że kochasz", "Łobuz") oraz w pieśniach patriotycznych, a nawet kościelnych. Niekryjąca się ze swoją wiarą w Boga Roxie była gwiazdą wyjątkowego koncertu telewizji Polsat, który swoją premierę miał w Wielki Piątek. Mowa o widowisku "Pasja. Misterium Męki Pańskiej", na które złożyło się dwanaście pieśni pasyjnych wykonanych przez cenionych polskich artystów muzycznych. Oprócz Roksany, na Dróżkach Kalwaryjskich w Kalwarii Zebrzydowskiej zaśpiewali m.in. Justyna Steczkowska, Kamil Bednarek oraz Grzegorz Hyży. Najmłodsza uczestniczka wydarzenia wykonała pieśń "O Najświętsza twarzy mego Pana". Widzowie z trudem powstrzymywali łzy!

Zobacz też: Roksana Węgiel nie spędzi Wielkanocy z rodziną! Dlaczego? Powód jest jeden

OBALAMY MITY z ROXIE WĘGIEL. Wydaje na głupoty i nie umie przegrywać?

Roksana Węgiel zaśpiewała pieśń kościelną

Roxie to kameleon polskiej sceny muzycznej. Dowodem na jej wszechstronność jest wykonanie pieśni "O Najświętsza twarzy mego Pana" podczas wyjątkowego widowiska "Pasja. Misterium Męki Pańskiej". Wokalistka zaśpiewała w taki sposób, że widzowie z trudem powstrzymywali wzruszenie. Komentarze mówią same za siebie.

- Przepiękne i wzruszające wykonanie!!!

- Przepiękne wykonanie, aż się łza się w oku kreci

- Głos anioła - czytamy.

Faktycznie, trudno się nie zgodzić. Zobaczcie sami.