Ewa Farna wyszła na scenę i zaśpiewała hit sprzed lat. Widzom opadła szczęka!

2021-12-07 10:47
Ewa Farna
Autor: VIPHOTO/East News

Za każdym razem kiedy Ewa Farna wychodzi na scenę to po prostu błyszczy. Nie dość, że w kreacjach wygląda jak milion dolarów, to jeszcze zachwyca swoimi piosenkami. Teraz zrobiła to ponownie pojawiając się na jubileuszowym koncercie Fundacji Polsat. Ewa Farna błyszczała w bieli śpiewając hit sprzed lat. Widzom opadła szczęka!

Ewa Farna rozwija swoją karierę muzyczną od dziecka, dlatego dziś jest jedną z popularniejszych artystek nie tylko w Polsce, ale także w Czechach i na Słowacji. Dookoła niej gromadzi się grono wiernych fanów, a jej piosenki już w dniu premiery zyskują miano prawdziwych hitów. Identycznie było również z kawałkiem Ciało, który stał się hymnem wielu kobiet. To wszystko nie tylko ze względu na melodię, piękny teledysk, ale przede wszystkim tekst piosenki, z którego płynie fala otuchy dla innych. Podczas gdy media społecznościowe zalewane są perfekcyjnymi zdjęciami idealnych modelek, Ewa Farna przypomniała wszystkim, co tak naprawdę jest ważne. W piosence Ciało mówi o zaakceptowaniu zmian na ciele na które nie ma się wpływu, a także przypomina że każdy jest wyjątkowy! W ostatnim czasie to właśnie ten hymn towarzyszył artystce podczas występów na scenie. Teraz jednak Ewa Farna cofnęła się do starych czasów i podczas koncertu zaśpiewała swój hit sprzed lat!

Piosenki, o których dziś nikt nie pamięta. Kiedyś były to wielkie hity

Ewa Farna śpiewa piosenkę sprzed lat

Ewa Farna wystąpiła na scenie podczas jubileuszowego koncertu Fundacji Polsat w mikołajkowy wieczór 6 grudnia. Nie da się ukryć, że podczas wydarzenia to właśnie ona przykuła największą uwagę widzów, ponieważ po prostu błyszczała! Na scenę wyszła w białej długiej sukni, która eksponowała jej ciążowy brzuszek. Jednak kreacja była tylko dodatkiem, a ogromne show zrobiła swoim wokalem. Artystka postawiła na sentymentalne brzmienia i zaśpiewała swój hit z 2017 roku Wszystko albo nic, który promował również film o takim samym tytule. Co ciekawe, radiowa a w dodatku polska premiera tego kawałka miała miejsce 4 stycznia 2017 roku na antenie Radia Eska. Widzowie cały czas są pod ogromnym wrażeniem jej występu w telewizji Polsat i zalewają ją ciepłymi komentarzami:

- Fantastyczny koncert ❣Markowski, Farna, Kwiatkowski, Zalewski, Majewska. Jakże pięknie się to ogląda. Wszystkiego najlepszego dla Fundacji❣❤

- Ewka superrrrrrr🧑‍🎄🧑‍🎄🧑‍🎄🧑‍🎄

- To był niesamowity koncert, pełen emocji, wzruszeń ❤️❤️❤️

- Mega 🔥🔥🔥❤️❤️❤️

Widzowie liczą na powtórkę koncertu, jednak na razie nie wiadomo kiedy pojawi się w telewizji. Występy artystów, którzy zaśpiewali 6 grudnia w Warszawie w Ufficio Primo, możecie obejrzeć na YouTube na oficjalnym kanale Telewizji Polsat. Ciarki gwarantowane!

Sonda
Ewa Farna - lubisz jej twórczość?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze