Ewa Farna

i

Autor: VIPHOTO/East News

Ewa Farna wyszła na scenę i zaśpiewała hit sprzed lat. Widzom opadła szczęka!

2021-12-07 10:47

Za każdym razem kiedy Ewa Farna wychodzi na scenę to po prostu błyszczy. Nie dość, że w kreacjach wygląda jak milion dolarów, to jeszcze zachwyca swoimi piosenkami. Teraz zrobiła to ponownie pojawiając się na jubileuszowym koncercie Fundacji Polsat. Ewa Farna błyszczała w bieli śpiewając hit sprzed lat. Widzom opadła szczęka!

Ewa Farna rozwija swoją karierę muzyczną od dziecka, dlatego dziś jest jedną z popularniejszych artystek nie tylko w Polsce, ale także w Czechach i na Słowacji. Dookoła niej gromadzi się grono wiernych fanów, a jej piosenki już w dniu premiery zyskują miano prawdziwych hitów. Identycznie było również z kawałkiem Ciało, który stał się hymnem wielu kobiet. To wszystko nie tylko ze względu na melodię, piękny teledysk, ale przede wszystkim tekst piosenki, z którego płynie fala otuchy dla innych. Podczas gdy media społecznościowe zalewane są perfekcyjnymi zdjęciami idealnych modelek, Ewa Farna przypomniała wszystkim, co tak naprawdę jest ważne. W piosence Ciało mówi o zaakceptowaniu zmian na ciele na które nie ma się wpływu, a także przypomina że każdy jest wyjątkowy! W ostatnim czasie to właśnie ten hymn towarzyszył artystce podczas występów na scenie. Teraz jednak Ewa Farna cofnęła się do starych czasów i podczas koncertu zaśpiewała swój hit sprzed lat!

Piosenki, o których dziś nikt nie pamięta. Kiedyś były to wielkie hity

Ewa Farna śpiewa piosenkę sprzed lat

Ewa Farna wystąpiła na scenie podczas jubileuszowego koncertu Fundacji Polsat w mikołajkowy wieczór 6 grudnia. Nie da się ukryć, że podczas wydarzenia to właśnie ona przykuła największą uwagę widzów, ponieważ po prostu błyszczała! Na scenę wyszła w białej długiej sukni, która eksponowała jej ciążowy brzuszek. Jednak kreacja była tylko dodatkiem, a ogromne show zrobiła swoim wokalem. Artystka postawiła na sentymentalne brzmienia i zaśpiewała swój hit z 2017 roku Wszystko albo nic, który promował również film o takim samym tytule. Co ciekawe, radiowa a w dodatku polska premiera tego kawałka miała miejsce 4 stycznia 2017 roku na antenie Radia Eska. Widzowie cały czas są pod ogromnym wrażeniem jej występu w telewizji Polsat i zalewają ją ciepłymi komentarzami:

- Fantastyczny koncert ❣Markowski, Farna, Kwiatkowski, Zalewski, Majewska. Jakże pięknie się to ogląda. Wszystkiego najlepszego dla Fundacji❣❤

- Ewka superrrrrrr?‍??‍??‍??‍?

- To był niesamowity koncert, pełen emocji, wzruszeń ❤️❤️❤️

- Mega ???❤️❤️❤️

Widzowie liczą na powtórkę koncertu, jednak na razie nie wiadomo kiedy pojawi się w telewizji. Występy artystów, którzy zaśpiewali 6 grudnia w Warszawie w Ufficio Primo, możecie obejrzeć na YouTube na oficjalnym kanale Telewizji Polsat. Ciarki gwarantowane!

Sonda
Ewa Farna - lubisz jej twórczość?