Nicole Scherzinger

i

Autor: Youtube.com/Nicole Scherzinger; screen z filmu "Nicole Scherzinger - Don't Hold Your Breath (Official Video)"

Nicole Scherzinger - kiedyś była gwiazdą The Pussycat Dolls. Jak teraz wygląda piosenkarka?

2022-04-23 13:26

Nicole Scherzinger lata temu była wielką gwiazdą. Popularność zdobyła jako jedna z wokalistek słynnego zespołu The Pussycat Dolls. Później rozpoczęła solową karierę i jej piosenki podbijały stacje radiowe na całym świecie. Lata jej największej popularności już minęły. Co teraz robi Nicole? Jak wygląda?

Nicole Scherzinger to piosenkarka, której piosenki znali wszyscy. Uważana była za najpopularniejszą wokalistkę z The Pussycat Dolls, a ich do ich kawałków tańczył cały świat. I Hate This Part, Jai Ho, Beep, When I Grow Up czy React to tylko niektóre z ich hitów. Po rozpadzie zespołu Nicole rozpoczęła karierę solową. Don't Hold Your Breath, Your Love i Wet grane były niemal w każdym radiu. Później artystka była także jurorką programów muzycznych. Wzięła udział w amerykańskim Mask Singer czy kilku edycjach The X Factor, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Wielkiej Brytanii. Czasy jej największej popularności już minęły. Postanowiliśmy więc sprawdzić, co u niej słychać.

ZOBACZ TAKŻE: Były chłopak Roksany Węgiel jest nie do poznania! Jak wygląda teraz Daniel Yastremski?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 08.04.2022

Nicole Scherzinger - jak wygląda po latach?

Kariera muzyczna Nicole Scherzinger już nie jest tak wielka jak kiedyś. Teraz artystka jest znana głównie jako twarz programów telewizyjnych. Nadal gra jednak w filmach. W 2021 wystąpiła w Annie Live. Pomimo, że dawno nie wydała nowej piosenki, cały czas koncertuje, a jej występy cieszą się zainteresowaniem. Jak teraz wygląda? Sprawdź w galerii poniżej: