Daniel Yastremski

i

Autor: EBU / Andres Putting

Były chłopak Roksany Węgiel jest nie do poznania! Jak wygląda teraz Daniel Yastremski?

2022-04-12 13:00

Daniel Yastremski był jednym z uczestników Eurowizji Junior 2018. To właśnie tam poznał Roksanę Węgiel. Zostali parą, a ich związek cieszył się dużym zainteresowaniem mediów pomimo bardzo młodego wieku. Od tamtego czasu minęło już kilka lat. Jak chłopak się zmienił? Wiele osób nie byłoby w stanie go poznać!

Roksana Węgiel w 2018 roku stała się prawdziwą gwiazdą. Wygrana pierwszej edycji The Voice Kids otworzyła jej drzwi do udziału w Eurowizji Junior, gdzie osiągnęła pierwsze zwycięstwo w historii polskich startów. Triumf Polski stał się ogromnym wydarzeniem, a sama Roksana stała się obiektem zainteresowania mediów. Nic więc dziwnego, że jej związek z Danielem Yastremskim śledziło wiele osób. Poznali się na Eurowizji Junior w Mińsku, gdzie Daniel reprezentował gospodarza, czyli Białoruś. Ich nastoletnia miłość nie przetrwała odległości i szybko się skończyła. Wiele osób jednak pamięta Daniela Yastremskiego. Jak teraz wygląda?

Roksana Węgiel zmieniła fryzurę! Fani pieją z zachwytu nad jej metamorfozą

Roksana Węgiel: Sukces pozwolił mi zweryfikować przyjaźnie

Daniel Yastremski w 2022 roku

Jak wygląda Daniel Yastremski? Od czasu rozstania z Roksaną Węgiel Daniel Yastremski bardzo się zmienił. Wydoroślał i zmienił styl. Z pewnością wiele osób by go nie poznało. Dodatkowo Daniel ma nową dziewczyną, którą chwali się na swoim Instagramie. Ostatnie zdjęcie zamieszczamy poniżej:

Daniel Yastremski z dziewczyną

i

Autor: Instagram.com/danielyastremski (screen)

Daniel Yastremski - kariera

Po Eurowizji Junior 2018, gdzie wystąpił z piosenką Time, Daniel Yastremski dalej zajmował się muzyką. Swój ostatni singiel wydał w 2018 roku. Utwór nosił tytuł InTo the Stars. Wydał też takie kawałki jak What Do We Fight For, When You Fall i MoonLight.