Nicki Minaj wystąpi bez Future w Polsce 2019 - zastąpi go inny raper

2018-12-21 11:07
Nicki Minaj i Future w Polsce 2019 - bilety, data, miejsce
Autor: Fot. Pixelformula/SIPA/EAST NEWS Nicki Minaj

Nicki Minaj i Future wyjeżdżają wspólnie w światową trasę koncertową NickiHndrxx. W jej ramach artyści po raz pierwszy przyjadą do Polski! Szczegóły koncertu już teraz na ESKA.pl

NickiHndrxx stanie się obowiązkowym wydarzeniem dla fanów sceny modern hip hopu. Spektakularną amerykańską produkcję koncertową będzie można zobaczyć 24 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Zdobywczyni prestiżowych nagród, Nicki Minaj znana z wyjątkowo energetycznych występów i wielokrotnej dominacji na listach przebojów połączy scenę z Future, w ramach wspólnej trasy koncertowej.

[AKTUALIZACJA 21.12.2018]

Raper Future odwołał wszystkie swoje występy, dlatego nie zobaczymy go na łódzkim koncercie Nicki Minaj w Atlas Arenie. Zastąpi go Juice WRLD.

Nicki Minaj i Future w Polsce 2019 - BILETY

To będzie jeden z najgłośniejszych i najbardziej wyczekiwanych koncertów 2019 roku! Artyści do Polski przyjadą po raz pierwszy. Koncerty będą promować najnowszy album artystki „Queen”, którego premiera zaplanowana jest 10 sierpnia. Sprzedaż biletów rozpoczyna się w piątek, 15 czerwca, o godzinie 10:00 poprzez strony: bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całej Polski. Do sprzedaży trafią również pakiety VIP, których ilość jest ograniczona. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

Koncerty 2019 w Polsce: kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca

Autor: brak danych

  Koncerty 2019 w Polsce: kto wystąpi? Jacy wokaliści pojawią się w tym roku w naszym kraju? Sprawdź gwiazdy, daty i miejsca koncertów 2019.

Kim jest Future?

Nicki wyruszy w trasę wraz z Future. Amerykański raper znany przede wszystkim z głośnego hitu „Mask Off”, czy „Low Life” ft. The Weekend, aktualnie promuje swój najnowszy projekt „Superfly”. Artysta mocno wpisany w świat hip hopu, określany jest mianem inspirującego cienia, który zawisł nad gatunkiem. Na jego koncie nie zabrakło współpracy również z Drake czy Lil Wayne. 

Najnowsze