Nicki Minaj - wpadka w aplikacji ujawniła, z kim nagrała piosenkę! Będziecie zaskoczeni

2018-08-24 10:56 M.C.
Nicki Minaj - wpadka serwisu ujawniła, z kim nagrała piosenkę! Będziecie zaskoczeni
Autor: fot./screen/youtube.com/Nicki Minaj Nicki Minaj - Chun-Li

Przez małą wpadkę w aplikacji muzycznej fani dowiedzieli się, w czyim projekcie brała ostatnio udział Nicki Minaj! Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

Nicki Minaj to jedna z największych gwiazd hip-hopu ostatnich czasów! Niedawno jej klip do piosenki Chun-Li, pochodzącej z płyty Queen,  został uznany najlepszym teledyskiem roku podczas rozdania nagród VMA 2018. Nicki Minaj nie zwalnia tempa i cały czas nagrywa, a niektóre jej kolaboracje są naprawdę zaskakujące! Jedna z nich właśnie została ujawniona przez wpadkę w aplikacji muzycznej.

Która gwiazda zarobiła najwięcej? Odpowiedź Cię zaskoczy!

Nicki Minaj i słynny K-popowy zespół - wpadka ujawnia współpracę

Takiej współpracy Nicki Minaj nikt nie podejrzewał! Wszystko wskazuje na to, że raperka nagrała piosenkę z BTS, czyli jednym z najsłynniejszych k-popowych zespołów na świecie! Tę kolaborację ujawniła wpadka aplikacji Shazam. Jak do tego doszło? BTS zamieścili niedawno w sieci zapowiedź nowej piosenki pod tytułem Idol. Jedna z internautek użyła Shazama, by poznać więcej szczegółów na temat utworu. Ku jej zaskoczeniu, na ekranie smartfona wyświetliła się informacja, że w nagraniu Idol brała udział Nicki Minaj! Zaskoczona fanka wrzuciła filmik na Twittera.

Tak wygląda zapowiedź piosenki Idol:

Premierę Idol zaplanowano na 24 sierpnia. Gdy klip zostanie opublikowany, przekonamy się ostatecznie, czy do współpracy Nicki Minaj i BTS doszło naprawdę. Tymczasem obejrzyjmy nagrodzony teledysk raperki - Chun-Li.

Najnowsze