Nicki Minaj serial o dzieciństwie! Poznaj szczegóły na ESKA.pl w rytm Hey Mama!

2015-09-30 14:45
Nicki Minaj w klipie do Bedrock Young Money
Autor: fot. YouTube Nicki Minaj serial o dzieciństwie! Poznaj szczegóły na ESKA.pl w rytm Hey Mama!

Nicki Minaj gwiazdą nowego serialu stacji ABC Family. Serial opowiadać będzie o dzieciństwie rodziny, która do Ameryki przybyła z Trynidadu. To z pewnością będzie nie tylko historia, która przyciągnie uwagę fanów raperki, ale także fanów dobrego serialu. Poznaj szczegóły na Eska.pl

Nicki Minaj serial o dzieciństwie: już w 2016 na ekranach telewizorów pojawi się serial opowiadający o rodzinie, która w latach 90. przeprowadziła się z Trynidadu do Ameryki. Pomysł stacji ABC Family zrodził się w momencie, gdy wgłębili się w historię życia Nicki Minaj! Ta historia opowiedziana w serialu przykuje uwagę fanów artystki, a producenci liczą na duży sukces finansowy. 

Nicki Minaj piosenki raperki:

Nicki Minaj, to tak naprawdę Onika Tanya Maraj. Raperka w 2009 roku dołączyła do prowadzonej przez Lil Wayne'a wytwórni Young Money Records. Od tamtego czasu stała się bardzo rozchwytywana na światowym rynku muzycznym. Ma na koncie 3 studyjne płyty, na których znajdziemy przeboje: "Super Bass", "Moment 4 Life", "Starships", "Pound the Alarm", "Right by My Side", czy też między innymi ostatnio "Anaconda". Gwiazda amerykańskiego przemysłu muzycznego pojawiała się także w kawałkach Davida Guetty (przy Turn Me On i Hey Mama), Madonny (Bitch I'm Madonna), Jessie J i Ariany Grande (Bang Bang) i wielu innych! Nicki Minaj swój udział miała także przy produkcjach filmowych takich jak: "Epoka Lodowcowa: Wędrówka kontynentów", czy też w filmie "Inna kobieta". Teraz zobaczymy ją w serialu o niej samej!

Nicki Minaj serial o dzieciństwie raperki:

Stacja ABC Family przygotowuje się do produkcji serialu opowiadającego o rodzinie, która w latach 90. przyjechała do Ameryki z Trynidadu. Produkcja, to prawdziwa opowieść o dziewczynie, która rozwinęła skrzydła dzięki ucieczce ze swojego ukochanego kraju. Dyrektor programowa stacji, Karey Burke powiedziała: Nicki jest światową gwiazdą, a mało kto wie, jak inspirująca i zabawna jest jej historia. 

Wiemy również, że zdjęcia do opowieści o dorastaniu raperki kręcone będą zimą w Nowym Jorku. W tym roku Nicki Minaj zarobiła już dużo! Ile? Sprawdź RANKING najbogatszych raperów na świecie

 

RW

Najnowsze