Nicki Minaj kręci nowy teledysk! Zobacz zdjęcia z planu na ESKA.pl [VIDEO]

2014-02-11 17:29

Nicki Minaj kręci nowy teledysk! W ostatnich dniach spore poruszenie wywołały zdjęcia Nicki w naturalnym wydaniu. Wszystko wskazuje na to, że te fotki pochodzą z planu nowego teledysku artystki. Zobacz zdjęcia z planu wideoklipu na ESKA.pl!

Nicki Minaj kręci nowy teledysk! Artystka umieściła w sieci swoje zdjęcia w naturalnym wydaniu. Szczególną uwagę fanów zwróciła fryzura Nicki. Gwiazda po raz pierwszy od wydania debiutanckiego singla pokazała się bez doczepianych włosów, czy peruki.

>>> WALENTYNKI 2014: Rockowe kawałki o miłości, czyli lista kultowych lovesongów na EskaROCK.pl

Pomimo braku oficjalnego potwierdzenia, wszystko wskazuje na to, że "naturalne" fotki Nicki Minaj pochodzą z planu jej najnowszego teledysku. Jednak z podpisów pod opublikowanymi na Instragramie zdjęciami jasno wynika, że za obraz odpowiedzialna jest Grizzle Music. To spółka, która w przeszłości już kilka razy współpracowała z Nicki.

Jaki tytuł nosi utwór, do którego Nicki Minaj kręci teledysk? Tego na razie nie wiadomo. W sieci krąży informacja, jakoby nowy singiel miał nosić tytuł Back To Red. Czy to prawda? Prawdopodobnie przekonamy się o tym już niedługo.

Nicki Minaj - High School ft. Lil Wayne
RC

Najnowsze