Nicki Minaj - film dokumentalny o wokalistce w niedzielę na kanale E! Entertainment. Zobacz na Eska.pl najwieksze przeboje Nicki [VIDEO]

2013-02-02 12:45

Nicki Minaj to jedna z najbarwniejszych postaci światowej sceny muzycznej. W najbliższą niedzielę 03.02.2013 kanał E! Entertainment wyemituje film dokumentalny o wokalistce. Film zabierze nas do studia nagraniowego, w którym pracowała nad nową płytą, na scenę oraz za kulisy! Zobacz największe przeboje Nicki Minaj na Eska.pl!

Nicki Minaj przygotowała dla fanów film dokumentalny. Pierwszy odcinek serii Nicki Minaj Moja Prawda będzie można zobaczyć 03.02.2013 o 21:30 na kanale E! Entertainment. Seria liczy trzy odcinki. Wraz z wokalistką widzowie przeniosą się do studia nagraniowego, na scenę oraz za kulisy koncertów.

Zobacz na Eska.pl Starships Nicki Minaj w wykonaniu Człowieka-Orkiestry

Nicki Minaj jest jedną z najbarwniejszych gwiazd światowej sceny muzycznej. Jej znakiem rozpoznawczym są odważne stroje w neonowych barwach. Nicki Minaj ma swój niepowtarzalny styl, który naśladują inne gwiazdy np. Azealia Banks. Wokalistka znana jest z hitów Va Va Voom, Starships oraz Beauty And A Beat we współpracy z Justinem Bieberem. Tę piosenkę być może usłyszymy podczas koncertu Justina, który odbędzie się 25.03.2013 w Łodzi.

Zobacz Starships - Nicki MinajZobacz Beauty And A Beat - Justin Bieber ft. Nicki MinajNie czytałeś jeszcze?

Rusza sprzedaż biletów na koncert Justina Biebera

EP


Najnowsze