Niall Horan - płyta Heartbreak Weather to najbardziej wyczekiwany album 2020!

2020-02-08 18:00 RW
Niall Horan - płyta Heartbreak Weather to najbardziej wyczekiwany album 2020!
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Niall Horan - płyta Heartbreak Weather to najbardziej wyczekiwany album 2020!

Niall Horan zapowiedział drugi album. Heartbreak Weather pojawi się 13 marca. Nowym singlem promującym krążek jest utwór No Judgement, do którego powstał teledysk. Co trzeba wiedzieć o najnowszym wydawnictwie gwiazdy One Direction? Przekonajcie się sami już teraz - na ESKA.pl!

Niall Horan - płyta Heartbreak Weather zapowiedziana singlem No Judgement! Utwór powstał we współpracy z Julianem Bunettą, Tobiasem Jesso Jr., Johnem Ryanem i Xplicit. Za produkcję odpowiada stały współpracownik wokalisty, Bunetta. Horan tak opowiada o utworze: - Jeśli jesteś ze mną, nie oceniam cię. Jest wystarczająco dużo oceniających ludzi na świecie, więc ja zamierzam wam tego oszczędzić. Za reżyserię klipu odpowiada laureat MTV VMA, Drew Kirsch (Taylor Swift, John Legend, AFI). Zdjęcia powstały w Los Angeles. Teledysk możecie zobaczyć poniżej.

Niall Horan - płyta Heartbreak Weather

Krążek Heartbreak Weather trafił na zestawienie najbardziej wyczekiwanych premier płytowych 2020 roku przygotowane przez magazyn Rolling Stone. Pierwszymi zapowiedziami nowego krążka były single Nice To Meet Ya oraz Put a Little Love on Me. My również uważamy, że to jeden z najważniejszych albumów 2020 roku.

Gdy słucham płyt, lubię robić to od początku do końca. Na Heartbreak Weather opowiadam historię, która pojawiła się w mojej głowie. Liczę, że ludzie wkręcą się w całą historię od A do Z i nie będą mieli odruchu przełączania na następną piosenkę. Chcę traktować album jako całość 

- wyjaśnia Niall Horan. Warto przypomnieć, że singiel Nice To Meet Ya przekroczył liczbę 300 mln streamów na całym świecie, trafił do popularnego programu The Bachelor oraz do kampanii reklamowej sieci Chipotle. Niall Horan będzie promował nowe wydawnictwo trasą koncertową po Stanach wspólnie z Lewisem Capaldim i FLETCHER.

Pochodzący z Mullingar w Irlandii Horan sprzedał na całym świecie ponad 80 mln płyt i koncertował na całym świecie z zespołem One Direction. Solowy debiut Flicker zadebiutował na szczycie Billboard 200 w październiku 2017 i zdobył platynowe odznaczenia w ponad 20 krajach, w tym w USA. Wydawnictwo łącznie zgromadziło 3,5 miliarda streamów.

Najnowsze