Niall Horan ma romans z gwiazdą Nowego Oblicza Greya!

2018-03-27 14:48
Niall Horan ma romans z gwiazdą Nowego Oblicza Greya!
Autor: fot. Richard Isaac/REX/Shutterstock/EAST NEWS Niall Horan ma romans z gwiazdą Nowego Oblicza Greya!

Niall Horan ma romans z dziewczyną znaną z Nowego Oblicza Greya?! Brytyjscy fani są przekonani, że coś ich łączy! 

Niall Horan aktualnie koncertuje w Europie promując album Flicker. Jeden z występów na brytyjskiej trasie, oprócz licznie zgromadzonej publiczności, podziwiała gwiazda, którą znacie jeśli oglądaliście Nowe Oblicze Greya. Brytyjscy fani nie kryją swojego zaskoczenia i proszą parę o przyznanie się do związku. Według nich członek One Direction spotyka się z Hailee Steinfeld, czyli autorką hitu, który towarzyszył bohaterom ostatniej części sagi opowiadającej o miłości Christiana Greya i Anastasia Steele.

Niall Horan - kim jest dziewczyna?

Początkowo mówiło się, że Niall Horan i Hailee Steinfeld się kolegują, ale niedługo później pojawiły się pogłoski, że są dla siebie kimś więcej, niż tylko przyjaciółmi. O romansie zrobiło się głośno, gdy autorka hitu Capital Letters pojawiła się na koncercie w Brixton w Wielkiej Brytanii. Tańczyła, bawiła się, a za kulisami założyła koszulkę Horana, co można zobaczyć na jej instagramowym profilu. Poruszyło to wszystkich fanów, którzy zaczęli pytać w komentarzach o ich relacje.

📍51.4613° N, 0.1156° W Post udostępniony przez hailee steinfeld (@haileesteinfeld)

To nie pierwszy raz, kiedy fani zaczęli zastanawiać się nad romansem pary. Niall Horan widziany był w towarzystwie Hailee Steinfeld w Las Vegas. Jak donoszą brytyjskie serwisy tj. capitalfm, bawili się razem w Planet Hollywood Resort and Casino. Oglądali występ Backstreet Boys i jak wynika z relacji świadków śmiali się i tańczyli w strefie VIP.

Są oczywiście osoby, które nie wierzą w ten romans i uważają, że parę łączy tylko przyjaźń. Mamy nadzieję, że ostatecznie są bardzo szczęśliwi!

 

Najnowsze