Nelsan Ellis nie żyje. Aktor 'Czystej krwi' miał 39 lat

2017-07-09 14:10
Nelsan Ellis nie żyje. Aktor miał 39 lat
Autor: fot. https://www.instagram.com/nelsanellisofficial/ (screen) screen z Instagrama Nelsana Ellisa https://www.instagram.com/nelsanellisofficial/

Nelsan Ellis nie żyje - amerykański aktor filmowy miał 39 lat. Z których ról go zapamiętamy? Sprawdźcie na ESKA.pl

Nelson Ellis nie żyje - smutna informacja dotarła do Polski w sobotę, 8 lipca 2017. O śmierci poinformował bezpośredni menadżer aktora. Z oświadczenia dowiadujemy się, że Nelson Ellis zmarł po komplikacjach spowodowanych niewydolnością serca. Miał 39 lat. W ostatnim czasie pojawił się w serialu Elementary. Kojarzyć jednak możecie go z hitowego tytułu - Czysta Krew. Już wiadomo, że aktor ostatni raz pojawi się na ekranie w nagranym już filmie - True to the Game.

Nelson Ellis nie żyje - kim był?

Nelson Ellis urodził się w Harvey w stanie Illinois. Największy sukces w karierze osiągnął wcielając się w rolę Lafayett'a Reynoldsa w serialu Czysta Krew. Tylko za tę rolę zdobył takie nagrody, jak: Nagroda Satelita za drugoplanową rolę w serialu telewizyjnym, nagroda Ewwy Award oraz NewNowNext Awards.

Śmierć Nelsona Ellisa wstrząsnęła m.in. twórcę filmu Czysta Krew (True Blood), Alana Balla. W oficjalnym oświadczeniu napisał: - Nelson był wyjątkowym talentem, którego kreatywność nigdy nie przestała mnie zadziwiać. Praca z nim była przywilejem.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze