NEL wraca z wakacyjnym kawałkiem! Bujająca piosenka Facetime robi furorę!

2022-05-07 16:35
NEL
Autor: Prestige MJM Debiutancki singiel NEL - "Facetime"

Właśnie ukazał się singiel "Facetime" artystki NEL, która zyskuje coraz większą popularność na polskiej scenie muzycznej. Piosenkarka regularnie nagrywa muzykę z popularnym raperem Filipkiem (ponad 250 tys. słuchaczy na Spotify) oraz własne utwory. 24-latka planuje regularne wydawanie nowych singli, które złożą się finalnie na debiutancki krążek, który ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Właśnie ukazał się solowy singiel artystki pt.: "Facetime". To kawałek o tęsknocie za osobą i miejscem, podejmujący temat związków na odległość. Choć NEL jest nowym głosem na polskiej scenie, wdziera się na nią z niemałym przytupem. 24-latka z Warszawy śpiewa od dziecka, nagrywa solowe utwory i duety z Filipkiem oraz pracuje z nim nad jego płytą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Piękny gest polskiej wokalistki. Choć to jej debiut, nie zarobi na nim ani grosza

Wokalistka znana z hitu z Filipkiem – NEL – zaskakuje solowym singlem „Facetime”

NEL zdecydowała się na kolejny krok w swojej karierze. Artystka właśnie podjęła współpracę z wytwórnią przy jej nowym, utrzymanym w nowoczesnym popowym R&B z elementami alternatywy, singlu “Facetime” . Zapowiada też regularne wydawanie nowych singli, a debiutancki album ukaże się jeszcze w tym roku.

Singiel “Facetime” powstał – jak większość utworów Nel – podczas podróży i pobytów zagranicznych, które oprócz relaksu dostarczają jej licznych inspiracji do tworzenia muzyki. Artystka przez kilka lat mieszkała za granicą (m.in. Turcja, Włochy, Majorka) To w połączeniu z osobistymi doświadczeniami dotyczącymi związków na odległość oraz tęsknotą za pięknymi widokami sprawiły, że “Facetime” pełne jest autentycznych emocji, które odczuwamy w sytuacjach będąc daleko ciałem, ale blisko myślami ze swoją drugą połówką, a także w codziennych sytuacjach marząc o szybkim urlopie.

Muzycznie “Facetime” utrzymany jest w stylistyce popularnego, nowocześnie wyprodukowanego R&B podejmując temat na czasie poprzez bezpośredni, potoczny tekst z prostym przekazem w tematyce obecnej nam w wielu momentach życia.

Podczas rozłąki w związkach na odległość jedyną formą widocznej komunikacji jest 'Facetime’ i inne tego rodzaju aplikacje , dlatego “spanie na kamerkach” tak bardzo bliskie jest ludziom, którzy żyją bardzo daleko od swojej drugiej połówki, a tak chcą poczuć ich obecność…” – wyjaśnia Nel.

Jak wygląda współpraca NEL z Filipkiem i co mają w planach?

Kamieniem milowym dla Nel okazało się nawiązaniem współpracy z popularnym Filipkiem. Do współpracy doszło w wyniku inicjatywy samej Artystki.

Wysłałam do Filipka swoje demo i zdecydował się on dograć do “Sativy”. Tak mnie odkrył i zdecydował się pociągnąć dalej tą współpracę – zdradziła Artystka.

Niedługo później kontakt znacznie się rozwinął – Nel stała się producentem wykonawczym płyty Filipka – tworzy melodie, flow, pracuje nad jego wokalem, zmianami beatu i pracuje z nim wspólnie nad muzyczną zawartością całego krążka. Nel będzie można usłyszeć w utworach na albumie Filipka – “Gra na Emocjach II”, a ten będzie miał premierę na niezwykle popularnym kanale Youtube – “QueQuality” założonym przez Quebonafide. “Sativa” osiągnął już ponad 140 tys. wyświetleń na Youtube, został też dostrzeżony przez Spotify i pojawił się na redakcyjnych playlistach, wszystko jednak wskazuje na to, że to dopiero początek wielkich sukcesów zdolnej Warszawianki.

Sonda
Słuchałeś już debiutanckiego kawałka "Facetime" wokalistki NEL?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 6.05.2022
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze