Navoyka z The Voice of Poland zaskoczyła debiutanckim utworem. Singiel w szufladzie czekał 8 lat!

2021-01-20 14:35 jj
Navoyka z The Voice of Poland zaskoczyła debiutanckim utworem. Singiel w szufladzie czekał 8 lat!
Autor: kadr z klipu Navoyka - Tu (Official Video) z kanału Navoyka Navoyka z The Voice of Poland zaskoczyła debiutanckim utworem. Singiel w szufladzie czekał 8 lat!

Dagmara Latosińska - z wykształcenia muzyk - wokalistka, oraz pedagog. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, oraz Szkoły Muzycznej II stopnia, im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Navoyka zaskoczyła debiutanckim utworem, który aż osiem lat czekał w szufladzie. Posłuchajcie, bo naprawdę warto!

Navoyka to uczestniczka X edycji programu The Voice of Poland. Kompozytorka i autorka tekstów. Trener emisji głosu oraz dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych zespołów wokalnych. Tu to jej pierwszy solowy singiel, który napisała w 2013 roku, kiedy po raz pierwszy usiadła do komponowania. Jak zwykła mawiać, wszystko w życiu ma swój czas. Jej twórczość kiełkowała i dojrzewała długo. To dowód na to, że właściwy moment pojawia się wtedy kiedy zaczynamy wierzyć w to, że mamy coś ważnego do przekazania, podzielenia się i stajemy się gotowi. Dziś jest wdzięczna za każde życiowe wyzwanie i doświadczenie, dzięki którym odnalazła siebie i swoje Tu. Marzy o tym, by swoją twórczością wspierać, zasilać, nieść pozytywną wibrację i zarażać dobra energią do pełni życia.

Piosenki zagrane na wiolonczeli to prawdziwy hit internetu! Dwaj bracia wykonali kawałek Viki Gabor i zrobili zamieszanie

Koniecznie posłuchajcie najnowszego utworu Navoyki, który zachwyca użytkowników internetu. Każdy, kto skomentował najnowszy singiel artystki wypowiada się bardzo pozytywnie.

ESKA XD #014
Najnowsze