Natsu

i

Autor: Screen z YT: Matsu/TYM RAZEM SIĘ NIE UDAŁO

Natsu robi przerwę od freak fightów. Co z walką z Fagatą?

2022-11-28 9:40

Natsu poinformowała, że robi sobie dłuższą przerwę od freak fightów. Natalia Karczmarczyk ogłosiła, że podjęła odważną decyzję, ponieważ planuje zmiany w swoim życiu. Co z walką z Fagatą na HIGH League 5?

Natsu robi przerwę od freak fightów. Natalia Karczmarczyk poinformowała, że na długi czas rezygnuje ze sportów walki. Odważna deklaracja została poprzedzoną inną decyzją, która związana jest z jej wyglądem. Słowa influencerki zaskoczyły jej fanów, ponieważ 10 grudnia odbędzie się gala HIGH League 5, na której Natsu miała zawalczyć z Fagatą. Fani zastanawiają się, czy dojdzie do starcia między dziewczynami. Niedawno podobną decyzję podjęła Lil Masti, która ogłosiła, że rezygnuje z walk w oktagonie, ponieważ planuje w swoim życiu poważne zmiany, a ciężkie treningi mogłyby jej w tym przeszkodzić. Sprawdziliśmy, czy decyzja, którą podjęła Natsu pokrywa się z deklaracją Lil Masti.

Lil Masti REZYGNUJE z freak fightów. "Trzymamy kciuki za dzidziusia"

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Natsu - operacja

Natsu poinformowała, że rezygnuje na jakiś czas z freak fightów. Na kanale WarszawskiKoks Natalia zdradziła, że zdecydowała się na operację.

Mam w styczniu operację, robię sobie c**ki. A potem po prostu... Wiesz, MMA to nie jest kompletnie mój vibe.

Natalia przyznała również, że przez freak fighty mierzy się z ciągłym brakiem czasu.

High League 5 - bilety. Gdzie kupić i ile kosztują bilety na High League 5?

W sensie czuję, że te treningi zabierają mi 3/4 życia i nie jest to coś, co sprawia mi taką maksymalną przyjemność.

Infuencerka postanowiła, że po grudniowej walce z Fagatą robi sobie przerwę. Zdradziła jednak, że możwe kiedyś jeszcze wróci do tego sportu. Jednak przerwa może potrwać kilka miesięcy, ponieważ po operacji będzie musiała zrobić sobie 3-miesięczną przerwę od jakiegokolwiek wysiłku fizycznego.